Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  626
  Faleminderit
  44
  76 falenderime n 65 postime

  Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Emri: 554ec12aa87aa2cab41fb8db2f8507e6c86f7824_1_800x453.jpg

Shikime: 100

Madhsia: 18.8 KB
  Christopher Miller (ChristopherJM)/Twitter
  Kto jan fotot e para t postuara n Twitter t takimit t par presidencial midis Presidentit Trump dhe Presidentit Putin n Hamburg. Ka patur nj shtrngim duarsh dhe nj rrahje shpatullash, n prgjithsi gjuh trupi shum miqsore. Si e dini,takimi vjen pas muajsh t tr hetimesh n Shtetet e Bashkuara, ku agjencit e inteligjencs jan t bindur se Rusia u prpoq t ndikonte rezultatin e zgjedhjeve amerikane, n favor t Trump. Trump nga ana e tij i qndron bindjes se "askush nuk e di me t vrtet. Mund t ken qn rust, por fare mir mund t ken qn t tjer."
  Emri: 9856dfe72d11364359d75bde6086630d541ea7e9_1_800x449.jpg

Shikime: 52

Madhsia: 35.5 KB
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  626
  Faleminderit
  44
  76 falenderime n 65 postime

  Pr: Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Me te vertete keto dite eshte nje lufte barbare ne rruge pasi jane te shumte protestues ne Hamburg, qe shkaterrojne cdo gje ne shenje kunder liderve.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •