Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    640
    Faleminderit
    31
    60 falenderime n 55 postime

    Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017


  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    640
    Faleminderit
    31
    60 falenderime n 55 postime

    Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017


  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    640
    Faleminderit
    31
    60 falenderime n 55 postime

    Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017

    The Zookeeper’s Wife (2017)    Prshkrimi
    Filmi sht bazuar n nj histori t vrtet gjat lufts s dyt botrore. Familja Zabinski drejtonte nj kopsht zoologjik n Varshav, kur nisn bombardimet gjermane. Nga kujdestar kafshsh, misioni i tyre n kt pik u kthye t shptonin hebrenjt nga duart e gjermanve.

    www.filma24.tv
    Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-07-2017 m 10:14

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Antarsuar
    19-02-2015
    Postime
    640
    Faleminderit
    31
    60 falenderime n 55 postime

    Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017

    Valon Maloku ka zbuluar se djali i tij, Vali, ka fituar nj rol n nj serial amerikan.Ish-shoumeni, i njohur me emisionet Vala Mala Shou dhe Prrall me tupan, sht m se i lumtur me karriern e t birit. Ky i fundit sht pranuar t luaj n nj seria amerikan t titulluar Legends, transmeton Telegrafi.

    Lajmin Valoni e ka zbuluar prmes rrjetit social Facebook, ku ka shkruar nj status derisa ka zbuluar edhe bisedn e tij me njrin nga producentt.

    Cfare lajmi me mengjes. Val Maloku fiton nje rol ne serialin amerikan Legends. Do te luan 2 episode me Sean Bean aktorin e filmave Game of thrones, Lord of the rings etj, ka shkruar ai sipr biseds n Viber.

    Voglushi Val Maloku s fundi ka shklqyer n filmin Babai ku luan rolin e cigarxhiut dhe me t cilin ka fituar disa mime ndrkombtare.
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •