Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017

  The Zookeeper’s Wife (2017)  Prshkrimi
  Filmi sht bazuar n nj histori t vrtet gjat lufts s dyt botrore. Familja Zabinski drejtonte nj kopsht zoologjik n Varshav, kur nisn bombardimet gjermane. Nga kujdestar kafshsh, misioni i tyre n kt pik u kthye t shptonin hebrenjt nga duart e gjermanve.

  www.filma24.tv
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-07-2017 m 09:14

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Val Maloku krahas aktorve t suksesshm ndrkombtar 2017

  Valon Maloku ka zbuluar se djali i tij, Vali, ka fituar nj rol n nj serial amerikan.Ish-shoumeni, i njohur me emisionet Vala Mala Shou dhe Prrall me tupan, sht m se i lumtur me karriern e t birit. Ky i fundit sht pranuar t luaj n nj seria amerikan t titulluar Legends, transmeton Telegrafi.

  Lajmin Valoni e ka zbuluar prmes rrjetit social Facebook, ku ka shkruar nj status derisa ka zbuluar edhe bisedn e tij me njrin nga producentt.

  Cfare lajmi me mengjes. Val Maloku fiton nje rol ne serialin amerikan Legends. Do te luan 2 episode me Sean Bean aktorin e filmave Game of thrones, Lord of the rings etj, ka shkruar ai sipr biseds n Viber.

  Voglushi Val Maloku s fundi ka shklqyer n filmin Babai ku luan rolin e cigarxhiut dhe me t cilin ka fituar disa mime ndrkombtare.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •