Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  993
  Faleminderit
  100
  93 falenderime nė 81 postime

  Gėzuar Bajramin!

  Besimtarėve myslymanė dhe gjithė shqiptarėve, urime pėr paqe, bashkėjetesė dhe vėllazėri.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 25-06-2017 mė 12:40
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •