Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: 123

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  123

  antar i ri

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-06-2017
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: 123

  Dhe un jam anetare e re me orientoni pak reth forumit

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-06-2017
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: 123

  dhe une jam anetare e re

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •