Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
  1. #21

    Për: Fatos Nano, kandidat për President në rast nevoje?

    Po e thua dhe vete shume bukur kur permend vitete 90-ten. Aman te lutem mos na bej propagnda per ato qe ben sepse filozofia e atyre shokeve te tu ajo eshte, qe te na çojne prap ne vitet 90-te. Se jane njerez kontigjent te policise militantet e LSI-se, seshte faji i askujt. Tipat me probleme ne rrez te veshit e kane gjithmone, del shtangisti dhe e perdor per politike sherret dhe problemet qe kane robt me njeri-tjetrin. Si ha kush kto shoku jo. Jane bere mjeshtra te mjeshtrise per fake news kto hijenat e pa ngopur, qe me shpirt e them Zotin e Madh i kam lene ne dore.

    Duke, sinqerishte e vlersoj keshillen, por ku nuk kam mundesi zgjedhjeje une, smund te votoj per anti kombetaret Meta & Berisha.


    Pastaj me mendimin tim eshte me shume se 60-70% e popullit.

    Ska leke?! E vertete eshte qe ska mirqenie. Faktoret jane te pa numert qe jam i sigurt se dhe ti i di me kompetenca.

    Dhe nje gje Duke, mos harro qe Shqiptaret jane populli ne dembel dhe me pak kembengules ne Europe. Jane mesuar ti marin gjerat qyl, me vjedhje, apo ta kene punen gati pa kontribuar dhe pa sakrifikuar.

    Te lutem meri kuptimin e duhur te gjithave ktyre qe thash pak me larte.
    Nuk jam tifoz i PS apo militant. Sme lidh asgje per interesa ne politike. Jam per nje Shqiperi sa me te mire e te bekuar.

    Dhe dicka te fundit, ta kam thene dhe nje here. Nese ke ber lek ne kohen e Berishes apo Metes, do te mirkuptoja 100%
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-09-2014
    Postime
    992

    Për: Fatos Nano, kandidat për President në rast nevoje?

    Me mire te vene Brojken e Brrylit! Une me ate kam qene tifoz!

  3. #23
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Fatos Nano, kandidat për President në rast nevoje?

    Hej po si shpjegohet qe gjithmone i iken diskutimit. S'mbahet asnje premtim, e ka fajin Meta. Rrifen militantet e partise se Metes, prape e kane fajin Meta me Berishen.
    Behen disa konstantime mbi jeten mizerje ne te gjitha aspektet ne kete 4 vjeçar dhe me thua "ndoshta ke bere leke ne kohen e Metes dhe Berishes".
    Po te kisha bo leke, do isha duke shijuar jeten me ndonje ishull ne karaibe tani dhe s'do rrija te debatoja ketu me ty...

    PS: Voto ke te kesh qejf po beje me ze te ulet, se me te lartin perveç se zhurrmes dhe riperseritjes nuk thua asgje esenciale!
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  4. #24

    Për: Fatos Nano, kandidat për President në rast nevoje?

    O Duke, ne thuaj ke te votoj dhe cfar me ofron mua si shtetas ai qe do te votoj?
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  5. #25
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Fatos Nano, kandidat për President në rast nevoje?

    Une s'te sugjeroj asgje sepse nuk jam politikan ne kerkim te votes. Voten e shkund ti aty ku do.
    Po, une jam per ndeshkimin me vote te atij qe s'mban asnje premtim, qofte edhe nepermjet abstenimit!

    300 mije vende pune, ulje taksash per 98% te popullsise, shendetesia falas, arsim falas per te gjithe, legalizim falas, ulje e çmimit te energjise, lufte krimit dhe droges, etj., me premtimet e kujt te ngjajne?
    Se helbete programi i Rilindjes se Pare edhe te genjente me disa utopira, kurse ky i dyti eshte me jepni timonin qe t'ja u marr tepsine..
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •