Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Jeta

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2017
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking Jeta

  JETA ESHTE E BUKUR. AJO DUHET JETUAR DHE CDO MOMENT DUHET SHFRYTEZUAR...Dhruva Title Video Song
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Jeta

  Normal shum e vertete

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •