Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,482

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Citim Postuar më parë nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Gjykatat i ka Berisha, prokuroret i ka Berisha, SHIK-un e ka Berisha, presidentin e ka Berisha, ma thuaj ti si mund te vinte drejtesi Rama pa u ber reforma ne drejtesi. Une shpresoj qe kater vitet e ardhshme ti tregohet vendi cdo kujt dhe cilit do qofte.
    Si ka mundesi qe gjithe financuesit privat-shteteror,mediat e me radhe... edhe ata te PD kaluan me Ramen ndersa vetem gjykatesit dhe prokuroret ndejten me Berishen ! Po Rama dihej qe nuk mund te vendoste drejtesi se nuk ka asnje ndryshim nga Berisha.

    Ajo "shpresa e juaj" eshte i gjithe problemi. Eshte gjithmon kjo shpresa e juaj qe e ben ate vend qe mos ket kurre shprese,se e vrisni llogjiken e ndryshimit qe ne embrion.

    Ja imagjino,ke shembullin e fresket,praktik. Basha premton Republiken e Re,pa largimin e kryetrafikantit Rama nuk do kete zgjedhje.

    Rrine demokratet gjithe shprese per tre muaj dhe e besojne. Mbas tre muajsh Basha ben marrveshjen me kryetrafikantin e droges dhe çdo gje perfundon qetesisht sikur s'ka ndodhur asgje. Te gjithe te lumtur e te gezuar.

    Ke pa ndonje nga keto demokratet qe te thote ;"Basha na genjeu ose na mashtoj "? Jo,se kan akoma shprese.

    (Partia nuk te zhgenjen asnjehere,dhe s'ke pse as te mendosh se mendon partia per ju,dhe per shpresen tuaj).

  2. #22

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Rrine demokratet gjithe shprese tre muaj thee???!!!! Me ca syri i pe demokratet me ate me xham apo pa xham? Skam qellim te ofendoj, por ne cader nuk kishte me shume se 50 veta, dhe kto vinin hanin nai tollum falas dhe shpresonin per nai 5 mi leksh te vjeter mqs po mushim numrin per te ndejt ne cader. Per kto e ke fjalen ti? Apo per protesten e madhe 600 mije sipas berishes �������� qe as 6 mije nuk ishin ne total. Aman tlutem se ska me budallenj sot. Per ndryshe do te kishte mbeshtetje super masive pd me kto teorite e tua imagjinare qe thua. Gjths ke mendimin tend.
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    27-01-2006
    Postime
    459

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)


  4. #24
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,482

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Nuk ka rendesi se sa veta ishin 50 a 500 mije,rendesi ka efekti qe prodhoj.Por po ta shikosh si me "ate me xham dhe si ate pa xham" bllokuan per tre muaj,parlamentin,politiken,mediat,bllokuan gjithe vendin...

    Budallenj ka,se po mos kishte nuk do kishim njerez qe do shpresonin te keta politikane.

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e HFTengineer
    Anëtarësuar
    24-04-2016
    Postime
    469

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)


    Cdo gje ne shqipri eshte estrade. Nuk u ngopet me kta mbeturina qe nga 90ta qe nuk u ngopet, bllokista e ish komunista do i zgjidhni kalamajt e kalamajve per ta ndar pushtetin e per tu be kryeminstra e presidenta ti mbushin xhepat mire se si kan mbush. Tani sollet dhe mbeturinen me te madhe me 100 implikime e bagazhe, po ja fut dhe babes erdoganit dhe mitit te tij enverit po kthehet ne faraon i perjetshem.
    Kush degjo cbehet aty ve doren ne koke.
    Ndryshuar për herë të fundit nga HFTengineer : 23-05-2017 më 13:11

  6. #26
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Une te flas per Vettingun ti me thua Sala..

    Qe ta kesh te qarte, ne keto 27 vite pluralizem s'kam punuar asnje dite ne shtet.
    Prandaj na lej ta shijojme Vettingun, se mbas miratimit te tij ke per te pare, do vijne dhe zviceranet ne Shqiperi...
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  7. #27

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    S'ke punuar ne shtet sdo te thote qe s'ke ber leke ne kohen e Sales
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  8. #28
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anëtarësuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Jetesen e kam siguruar me shpatullat e mia dhe asnjehere duke bere karriere militanti te rendomte. Dhe meqe te intereson kaq shume po te them qe e kam neveritur ate lloj mundesie gjithmone.

    Se kuptoj perse merresh me Salen, kur sot e çdo dite qe vjen duhet te fluturojme nga gezimi per votimin e Vettingut!!!
    Hallet tona moren fund pergjithmone!!!
    Trimi mirë me shokë shumë!!!!!!

  9. #29

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Shpresoj te kesh te drejte me sinqeritet. Faleminderit Edi Rama per kontributin me te madh te reformes, vettingu dhe te berit SHTET.
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-09-2014
    Postime
    992

    Për: Rama promovon Shqipërinë me video emocionuese (VIDEO)

    Edi Rama eshte politikani i marreveshjes dhe nuk eshte e thene se perfaqeson figuren e klaneve te njerezve te medhenj te Shqiperise apo figurave te prapaskenes qe edhe gjithnje e kane patur Shqiperine. Politika e popullit apo popujve i ngjan nje dasme ordinere per te cilen edhe kane shkruar me pasion nostalgjiket e ndjenjave te ulta apo te rendomta!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •