Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e qaz
  Anėtarėsuar
  06-05-2017
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: FOTO/ Rrihet brutalisht gazetarja dhe politikania kosovare Arbana Xharra

  Arbana Xharra nuk eshte rrahur, eshte inskenim, rast i sajuar. Mos besoni cka vjen prej partive qe kane kriminel brenda. Sot kishte postuar nje foto ku nuk kishte asnje shenje ne fytyre. Nje dite del me shenje ne fytyre, diten tjeter del pa shenje ne fytyre, tani e ka radhen ne intervisten e radhes te del me ndonje shenje ne fytyre.

  Dhuna nuk arsyetohet, nuk duhet thene mire ia kane bere kur dikush eshte viktime e dhunes. Kjo kulture nuk i kontribuon ndryshimeve ne vend aspak. Ata qe shkaktojne dhune e kane vendin en burg. Kriminelet qe kane vrare rivalet politike pas lufte e kane vendin ne burg, ata qe e vodhen paren e shtetit, qe jane te perfshire ne krime ekonomike, korrupsion dhe njerezit e aferave pronto, e kane vendin ne burg, dhe JO te shetisin te lire dhe te qeverisin me shtetin.

  Dhuna nuk arsyetohet, por per rastin ne fjale nuk besoj qe ka ndodhur, ata janen e gjendje cdo gje te bejne te fitojne zgjedhjet kesaj here.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga qaz : 24-05-2017 mė 08:58

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: FOTO/ Rrihet brutalisht gazetarja dhe politikania kosovare Arbana Xharra

  ''Me t'mir, me t'mir! Ne celen e kishes do te jete me e sigurte lum miku!''

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-08-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: FOTO/ Rrihet brutalisht gazetarja dhe politikania kosovare Arbana Xharra

  https://www.famapedia.com/w/arbana-xharra
  Per Arbanen te gjithe mendojne se eshte nje fyēke qe e meriton te vritet

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •