Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  212 falenderime nė 206 postime

  Pyetje per Albon

  Albo kush dhe perse mi kini zhduk nga ky forum te gjitha temat e hapura nga une dhe mi kini zhduk rret 15.000 postime a ban te me spjegosh qfar ka ndodh

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  379
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  hacked ???
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime nė 81 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Llapi
  Disa tema kane kaluar ne kosh nga ana ime sepse nuk mendoj se ka vend propanganda serbe ne forum, je i lutur te lexosh rregulloren e nenforumit perkates.

  Dhe sa per dijeni, forumi nuk matet per sasine e postimeve & temave por per cilesine e vleren qe duhen disktuar.

  Gjithe te mirat.
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  murik (14-04-2017),Sayan2003 (15-04-2017)

 5. #4
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,707
  Faleminderit
  186
  237 falenderime nė 190 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Lazo,

  ndoshta e ben me qellim te mire, por kur fshin apo modifikon postimin e cilido anetari, per mendimin tim gabon, sepse kshu do ikin anetaret nje nga nje.
  leri postimet ashtu siē jane, secili mban pergjegjesi vete per ato ēfare shkruan.
  Ti vete, mund ta mendosh sot ne nje mnyre neser mund ta mendosh ne nje menyre tjeter.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime nė 81 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Lazo,

  ndoshta e ben me qellim te mire, por kur fshin apo modifikon postimin e cilido anetari, per mendimin tim gabon, sepse kshu do ikin anetaret nje nga nje.
  leri postimet ashtu siē jane, secili mban pergjegjesi vete per ato ēfare shkruan.
  Ti vete, mund ta mendosh sot ne nje mnyre neser mund ta mendosh ne nje menyre tjeter.
  Edhe kjo qe po thua eshte e drejte nuk e disktukoj!
  Arsyeja qe e kam bere disa here eshte vetem e vetem te mos kaloj banalizimi me tej sepse fjala sjell fjalen e kshu me radhe..

  Dhe te jesh i bindur qe nuk me vjen aspak mire qe ky forum ka humbur anetaret dhe po humb anetare.
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 7. #6
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Pyetje per Albon

  Shume postime qe permbajne ofendime dhe jane jashte teme sigurisht qe fshihen nga moderatori perkates.

  Nese hapesi i temes mendon se i eshte fshire ndonje teme apo postim padrejtesisht te kontaktojne stafin e forumit ne privat por jo te degjeroje ne sharje dhe ofendime.

  Tema mbyllet!
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •