Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6

Tema: Antare e re

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Antare e re

  Persh gjithve 😂😂

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  995
  Faleminderit
  100
  93 falenderime nė 81 postime

  Pėr: Antare e re

  Pershendetje Aeparaaa!

  Mirese vjen ne forum!
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  204
  Faleminderit
  20
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Antare e re

  mire se erdhe

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-05-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Antare e re

  Pershendetje te gjitheve.jam nje emigrand shqiptar jetoj ne france 7 vjet .kam dy femje te lindur ne france .jam me dokumenta kam dy vjet.sa kam qene pa dokumenta nuk kam mare asnje te ardhur per femijet qe me kane lindur ne france.a mundet te me shpjegoj ndonje na juve a me takon dicka dhe ku mundem te drejtohem dhe si mundem te drejtohem. Ju faleminderit dhe pa ofendime .

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Antare e re

  Hmmmmm spo e kuptoj fare

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Antare e re

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Pershendetje Aeparaaa!

  Mirese vjen ne forum!
  Spo e kuptoj fareee

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •