Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 45
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,698
  Faleminderit
  381
  476 falenderime n 400 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Mir e lejme Lazaratin dhe Dibren. E supozojme se ke te drejte per Dibren... Ne Tirane i fiton PD zgjedhjet ? Dhe nuk i fiton nga krimi a parate e droges apo ka ndonje motiv tjeter ?

  Sa per mediat,nuk i bleu Rama eshte PD qe i shiti per dy pallate. Se kur ju thoshte Baze qe Rama po blen Klanin kishin hallin se mos prishnin afaret e Klanit.

  Sa per vendet e punes,publike dhe lidhja qe ka me privaten,sepse ne Shqiperi do afar privat lidhet dhe varet me ate publik,qe do te thote qe nje vend pune normal vlen per gjithe familjen,ndersa nje post me i larte vlen edhe per fisin...Keshtu qe ate 80-90 mijshin duhet ta shumzosh per tre a kater,plus premtimeve per vendet e punes qe natyrisht nuk realizohen...Dhe jane vota te sigurta sepse te gjithe votojne.


  Ne qofte se nje dite dikush ne ate Shqiperi kerkon zgjedhje te lira duhet ti heqi nga dora partive vendet e punes. Administrata te mos te ndryshoje kushdo te vije ne pushtet,flas per komandantin e policise,drejtorin e arsimit,drejtorin e ujsjellsit te zones a qytetit e me radhe.( Do ishte normale qe as drejtorat e ministrive te mos ndryshonin,te pakten ata qe jane zbatues e jo politik).

 2. #22
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Nuk e lejme dot as Lazaratin dhe as Dibren. Ne Lazarat nuk ka pasur kurre akuza per blerje votash me para krimi, as ne kohen e Nanos, as ne kohen e Berishes dhe as gjate qeverisjes se Rames. Ne Diber dhe ne gjithe Shqiperine jeshile me hashash te 2015-es e me tej po! E konfirmon edhe rezultati i zgjedhjeve. Kane dalur edhe fakte pafund neper media, ku shitej vota neper zona te tera rurale per 40-50€. Nga gjenerojne keto para? Nga puset e naftes te gadishullit arabik apo nga floriri dhe diamanti Afrikes? Pastaj kur qenka kaq i bindur ne fitore per 'arsye shkon edhe hedh para ne zonat me te thella te vendit?
  Sa per vendet e punes me ato 20-30 mije poste te gjithe administrates shqiptare (bashke me ambasadat) nuk fitohen zgjedhjet. Nuk te del as llogaria dhe nuk e verteton kete marrezi as e shkuara. Me administratat e tyre i kane humbur zgjedhjet Berisha, Meta e Nano! Nuk dinin ta shfrytezonin ata administraten, apo vetem Rama e kuptoi rolin percaktues ne fitore te tyre?
  Tirana eshte pak me komplekse, si fillim per mitin e rrem qe ngriti Rama nepermjet mediave por edhe per ndarjen territoriale (zonat me te ardhur nga jugu jane mbrenda qytetit, kurse ato me te ardhur nga veriu jane kryesisht jashte qytetit). Per me teper qe niveli intelektual ne kryeqytet eshte sigurisht me i larte se ne rrethe. Ne 2015-en, u krijuan edhe mekanizma te ndryshme me kandidate artificiale apo gjoja te pavarur. Me nje aleance super te gjere (Rama-Meta-Idrizi-Topi etj), PS-ja ndonese fituese, ishte ne nivelet e saj me te uleta. Megjithate me laboratoret e droges qe po zbulohen ne Shkoze dhe rrethinat me te aferta te kryeqytetit, Rama eshte ne gjendje te perserisi edhe ketu rezultatet spektakolare te Dibres, Kolonjes dhe Durresit.

  Sa per mediat ja fut po*rdhes me keq se nje pacient qe vuan nga koliti. Cilat media shiti PD-ja? Top Channelin, Vizion Plusin, Ora News apo News 24? Ne kulmin e pushtetit te Berishes raporti me mediat ishte 4-1 per Ramen. Nje televizion privat ka patur e djathta ne gjithe historine e saj, Klan Tv! Dhe lehes merecenar si Gelbazja qe permend ti me shoke, vazhdojne edhe sot ta anatemojne per kete fakt. Pastaj qekur i referohesh Meros, humb gjithe vlera e diskutimit. Jo vetem se si kameleonist kthehet mbrenda dites nga ushtaru i njeres pale, tek mbrojtesi mediatik i pales tjeter. Por edhe sepse eshte mediokriteti i mendimit ne Shqiperi.

  Shoku po i akumulon auto-golat si Naltgjatesia skicat. Meta pati rritje ne Diber, Kolonje dhe Durres. Idrizi beri namin duke fitu bashkite e Cerrikut, Kllojkes dhe Lapardhas. Elvis Roshi me Gjushin diten e zgjedhjeve iu ushtrojne presion qytetareve te zones se tyre te votojne per opoziten. Rama rritet politikisht sepse ndryshe nga kundershtaret pa identitet, ai ka program thelllesisht dhe ideologjikisht te majte. Te ardhurat e droges me gjithe keta kriminele verdalle, jane minimaliste. E djathta humbi me ne fund kontrollin mbi media si Top Channel, Vizion Plus, News 24, Ora News etj etj...
  Jane gjithe keto teza qe po te krijonim ndonje hapesire ketu te forumi me Humor pa Kufi, do ja kalonim edhe Portokallise!!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-03-2013
  Postime
  241
  Faleminderit
  52
  39 falenderime n 31 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Eshte per tu habitur se po flasin " kodra pas bregut " si ata te cadres por edhe disa tipa te ky forum. Qe PD-ja ka kohe qe ka marre tatepjeten e dine edhe guret e rruges dhe qe te per justifikuar kete, te thuash se e ka fajin droga ,eshte ose idiotllek ose ligesi e qellimshme.Qe PD-ja vec 92 -shin nuk i ka fituar asnjehere tjeter zgjedhjet edhe kete e di gjithe bota. Preteksti i droges ,krimit etj etj jane thjesht justifikime per te fituar kohe nga njera ane dhe per te thene pas votave te humbura se "fitoi krimi".
  Mbaroi PD-ja duhet te krijohet nga e para duke i lene sa me pak dore klanit te veriut ne drejtimin e saj.

 4. #24
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Me e uditshme akoma eshte komoditeti i njerezve me drogen dhe kriminelet e Edvinit...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,698
  Faleminderit
  381
  476 falenderime n 400 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Jashte teme . Me shqiptaret ka nje problem psiqik se nuk eshte as psikologjik lidhur me partine. Eshte kjo ideja "partia mbi te gjitha" qe e ben shterp do lloje llogjike. Dhe ne fakt nga e kaluara komuniste ne akoma nuk kemi arritur te ndryshojme mentalitetin,per ne akoma partia eshte shteti dhe shteti eshte partia.

  Eshte e veshtire te dalesh jashte kesaj loje,qe eshte kthyer ne mentalitet sistemi,ku ky sistem nuk diskuton asnje ide qe te kete llogjike.

  Po e leme shtetin, se shteti eshte bere marsian,eshte bere fantashience. Po meremi me llogjiken e anetarit votues:

  OK- Nuk ka zgjedhje te lira se e blejne voten kriminelet-thote Sali Berisha dhe Basha. Llogjika e individit me te paformuar partiak duhet me kete pohim si minimum te dilnin perpara SHQUP-it dhe ti kerkonin llogari Berishes dhe Bashes : " Ju per tete vjet fare bete qe zgjedhjet e lira te garantoheshin per te ardhmen ? Ju per tete vjet fare bete qe kriminelet mos kishin dhe mos kene mundesi te blejne a te shesin voten ?

  Nuk pret askush qe te pergjigjen; " e kishim mendjen te vidhnim ndonje lek,nuk e kishim mendjen te zgjedhjet",por si llogjike duhet te pergjigjeshin ; " e beme kete gabim. Nuk do ta perserisim me dhe zgjedhjet e ardhshme nuk do te jen me problem" . Mir-duhet te pergjigjet militanti- tani duhet ti kerkojme pales tjeter te garantoje zgjedhjet e lira se pala jone ka qene e paditur ose e pa-afte.

  Por del nje problem tjeter; qe ti kryeministrit Rama si kriminel-hajdut nuk mundet ti kerkosh zgjedhjet e lira. Per kete militanti shkon prap te SHQUP-i dhe i kerkon prap llogari Berishes dhe Bashes ; "pse nuk e arrestuat-denuat keto tete vjet kete kriminel-hajdut,pse i dhate mundesine qe te behej kryeminister ?"
  Natyrisht edhe ketu e vetmja pergjigje qe mundet te pranohet eshte ; " e beme kete gabim,nuk do ta perserisim me". (Se po thane se kemi ne dore ne,a eshte drejtesia...duhet te ikin me dru mbas qafe..)

  Militanti, mbasi mer kete premtim perpara SHQUP-it vazhdon akoma ; "Kur te vini ne qeveri per sa dite do ta arrestoni dhe per sa muaj do ta denoni kete kriminel-hajdut ? Pra ne qofte se nuk e arreston brenda javes duhet te jepni dorheqjen dhe ne qofte se nuk e denoni brendave 3 muajve prap duhet te japesh dorheqjen dhe ta dergosh vendin ne zgjedhje te reja ".

  Kete llogjikisht duhet ti kerkonte nje militant partise se vet,natyrisht ne nje shtet normal me militant e popull normal.

 6. #26
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Ka nje hierarki boterore persa i perket arrestimeve. Pa arrestuar Donald Trump kundershtaren e tij per Presidente Hillary Clinton, nuk arrestojme as ne! Keshtu qe pak durim...

  Se dyti mbasi ja fusim kodra mbas bregut replike mbas replike me ca argumenta karagjoze, shesim pak filozofi politike, MODESTSISHT (ne nivel fjalesh qe fillojne me M- dmth).

  Se treti te besh relativizim ne nje faze ku dhe budallai e ka kuptuar se Rama i ka mbledh mbas vetes narkotrafikantet, te fortet dhe vrasesit qe po i lirojne nga burgu kryebashkiaket e Rames per zgjedhjet e rradhes, i ke thene lamtumire llogjikes per hater te deshires!
  Se duhet te jesh realisht super i trashe kaptinerisht, te pretendosh se aleanca e Naltgjatesis me mediat, narkotrafikantet dhe sheiket e biznesit, do t'i lejoje shqiptaret te japin verdiktin e tyre nepermjet votes se lire!!!
  Eviva la Republica di Hashashi!!!

  PS: Mbajeni mend po s'u rrit prape Idrizi ne keto zgjedhje. Mbas komunave te Zall Herrit, Fush-Arrezit dhe Cakranit, ka me fitu edhe ne Qafe-Krrabe...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Duke_Of_Arberia : 16-04-2017 m 12:27
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,698
  Faleminderit
  381
  476 falenderime n 400 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  E di ku eshte proplemi ne ate vend,qe po e perseris eshte psiqik, qe kundershtari shikohet si armik-ortak .

  Eshte ky armiku-ortak qe e ka bere si sistemin dhe njerezit skizofren. Eshte Rama kriminel,trafikan,hajdut e maskara,natyrisht edhe armik... por nuk duhet denuar se na duhet. Mir qe pyetjen ; per tete vjet pse se denuat... nuk e ben dot,por asnje as e mendon te shprehet per te ardhmen. Kan nje limit llogjike dhe mendimi qe eshte problem. Duhet te ruajme armikun kriminel-trafikant-hajdut qe te mos na e arrestojne.

  Se ishte si ishte sistemi i kaluar por kishe perballe nje armik- kundershtar qe doje ta hiqje ose ta perbysje. Sot e kemi kete armikun-kundershtar (trafikant-kriminel-hajdut) dhe e luftojme se na duhet te vime ne pushtet. Eshte kthyer armiku ne garanci ;pa kete armik,pa kriminelet-trafikantet-hajdutet ne nuk vime dot ne pushtet.


  Sikur Trampi te thoshte qe Obama eshte kriminel-hajdut-trafikant do ta kishin mbyllur tek SHQUP-i se pavioni 17 nuk i bente pune.

  Kjo vlen edhe per palen tjeter... a llogoristet e tjere...se edhe ata te njejtin mendim kishin kur ishin ne opozite...Saliu-kriminel-hajdut-trafikant etj etj....Dhe jo qe si kan prekur nje fije floku por si kan prishur asnje afar.
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 16-04-2017 m 14:32

 8. #28
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Askush nuk pretendon standarte perendimore ne vendin e shqiponjave, por thjeshte disa standarte minimaliste.
  Standarte qe ekzistonin dikur...
  Eshte e hidhur t'i rikthehes standartave te se shkuares, qe me teper jane ndeshkuar me vote, por ja qe ne kete faze jemi..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 9. #29
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  867
  Faleminderit
  83
  87 falenderime n 75 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Nuk e lejme dot as Lazaratin dhe as Dibren. Ne Lazarat nuk ka pasur kurre akuza per blerje votash me para krimi, as ne kohen e Nanos, as ne kohen e Berishes dhe as gjate qeverisjes se Rames.
  Po si kujton qe Lazarati ka mbijetuar gjithe keto vite, vetem e vetem sepse paguante ne shtet dhe gjithmone fitonte e djathta!
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-03-2013
  Postime
  241
  Faleminderit
  52
  39 falenderime n 31 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Opozita e Bashes eshte i vetmi rast i te gjitha opozitave qe nuk kerkon zgjedhje te reja.Ne gjithe boten,ne te gjitha opozitat kerkohet nga qeveria ne pushtet te bej zgjedhje te parakohshme dhe kjo kerkese perkon dhe me logjiken e thjeshte.Kurse ne Shq. ndodh ndryshe.I thote opozita popullit-ju vuani shume nga droga-. Ne kushtet e nje krize e sidomos asaj te Greqise,droga u be i vetmi burim per popullin.Mos te harrojme qe droge ka kudo .Brezi i mesheut i Spanjes thuhet se u ndertua me kete menyre.

 11. #31
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Po si kujton qe Lazarati ka mbijetuar gjithe keto vite, vetem e vetem sepse paguante ne shtet dhe gjithmone fitonte e djathta!
  Po nqs nje qeveri ndeshkohet me vote per nje Lazarat, 'mund te themi per qeverine pasaardhese qe e kthen gjithe Shqiperine Lazarat???
  Pastaj askush nuk ka akuzuar kurre asnjehere qe parate e droges se Lazaratit te kene blere votat, ndryshe nga Lazaratarizimi i Shqiperise nga Edvini!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 12. #32
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,015
  Faleminderit
  64
  763 falenderime n 625 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Citim Postuar m par nga WesternBlot Lexo Postimin
  Opozita e Bashes eshte i vetmi rast i te gjitha opozitave qe nuk kerkon zgjedhje te reja.Ne gjithe boten,ne te gjitha opozitat kerkohet nga qeveria ne pushtet te bej zgjedhje te parakohshme dhe kjo kerkese perkon dhe me logjiken e thjeshte.Kurse ne Shq. ndodh ndryshe.I thote opozita popullit-ju vuani shume nga droga-. Ne kushtet e nje krize e sidomos asaj te Greqise,droga u be i vetmi burim per popullin.Mos te harrojme qe droge ka kudo .Brezi i mesheut i Spanjes thuhet se u ndertua me kete menyre.
  Ti ke shume te drejte. PS duhet ta ndryshoje emrin ne Partia e Hashashit. Kurse PD duhet ta ndryshoje emrin ne Partia e Antidroges. Dhe qytetaret le te zgjedhin me te dyjave. Me pak fjale, le te zgjedhin nese femijeve te tyre duan tu japin nje shkolle e nje zanat, ose ti bejne te gjithe argate, trafikante e korriere droge.

  Albo

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,698
  Faleminderit
  381
  476 falenderime n 400 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Albo,sikur PD te ishte partia e antidroges do shkonte ne zgjedhje dhe do ti fitonte. Por jo vetem per sa i perket droges por edhe shum gjera te tjera shihet nga populli si fajtorja kryesore.

 14. #34
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Do i fitonte aq sa 'fituan kolumbianet e thjeshte kundra Eskobarit dhe guerrilsave ne 30 e ca vite konflikte me qindra mijera te vrare...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,698
  Faleminderit
  381
  476 falenderime n 400 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Kolumbianet e thjeshte nuk fituan kundra Eskobarit se nuk i propozuan "qeveri teknike" Po te kishin propozuar "qeveri teknike" me "zgjedhje te lira e te ndershme" do kishin ndonje propabilitet si PD, jo qe te fitonin zgjedhjet,por te pakten te hynin ne zgjedhje.


  Ti fitoje ne Tirane. Aty ku deshte te kalonte tramvain dhe parkimet t'ja jepte Top Channel-it.

 16. #36
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Kerkuan me shume sesa qeveri teknike! Kerkuan paqe, dinjitet, vleresim, ne vend te narkotrafikut. Edhe Eskobari pretendonte se e donte populli dhe ne emer te popullit i kerkonte atyre qe s'e donin, ta luftonin nje narkotrafikant me mjete demokratike, ne nje Kolumbi super te korruptuar.
  Ne fund u terhoqen nga parkingu e humben, ia dha lali Eri dhe fitoi! E njejta gje ndodhi dhe ne Vlore por askush nuk flet per te!
  Ps: Gjuha te shkon aty ku te gric e verteta
  Ndryshuar pr her t fundit nga Duke_Of_Arberia : 20-04-2017 m 07:03
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 17. #37
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  867
  Faleminderit
  83
  87 falenderime n 75 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Serafin e dine perfundimin e zgjedhje prandaj bejne gjithe keto alibi.. Por nuk eshte i vetmi problem zgjedhjet po kane hallin edhe te vetingut qe tremben nga Sala e me radhe..

  Madje po te shohesh keto lajmet e fundit, ketij lulit i ka ikur fare mendja, po nuk ben qeveri teknike do filloje lufta paqesore thot..
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 18. #38
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  1,924
  Faleminderit
  19
  65 falenderime n 60 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  O Lazo po kur qenka kaq i sigurte Rama ne fitore, perse mbron akoma narkotrafikantet dhe kriminelet ordinere te vendosur nga ai ne kupolen e larte te shtetit?
  Sa per Vettingun, ta tundi flamurin shoku i Elvis Roshit qe zevendesoi majdanozin me hashash, eshte njesoj si te shesi moral i perdaluri...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 19. #39
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  867
  Faleminderit
  83
  87 falenderime n 75 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  O Lazo po kur qenka kaq i sigurte Rama ne fitore, perse mbron akoma narkotrafikantet dhe kriminelet ordinere te vendosur nga ai ne kupolen e larte te shtetit?
  Sa per Vettingun, ta tundi flamurin shoku i Elvis Roshit qe zevendesoi majdanozin me hashash, eshte njesoj si te shesi moral i perdaluri...
  Ore me fal pr k narkotrafikant e ke fjaln ti pr ata q tregon luli kur del para shtypit apo pr ata q jan t inkriminuar deri n palc e rrine n cadr!?

  Emri: 18056835_1462878473744094_1268795015584762356_n.jpg

Shikime: 37

Madhsia: 28.1 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lazo : 21-04-2017 m 12:08
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 20. #40
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  867
  Faleminderit
  83
  87 falenderime n 75 postime

  Pr: Vendi n duart e krimit.Statistikat rekord t vrasjeve,atentateve e tonelatave drog n vetm 1

  Psikorama, nuk do qndronte kurr n pushtet, nse do kishte nj Opozit t pastr e patriotike!
  Por vendi nuk ka opozit!
  E nuk do ket kurr nse do rendim pas partive!
  Nse do luajm me lodrn e vots n vend t Revolucionit!
  Atij prej vrteti!
  Q duhet ta kishim br para 27 vitesh!
  Q rrzon kastn, privilegjet, partit shtet, pr t vendosur nj Demokraci si Zvicra!
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •