Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime nė 84 postime

  Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  Emri: vajza-e-pornos-ne-fresh-640x480.jpg

Shikime: 898

Madhėsia: 40.0 KB

  Tė tjera detaje zbulohen pėr Xhildėn, emėr i lakuar kėto ditė pas njė skandali me njė video porno qė u dėrgua nė njė grup chati tė Forumit Rinor EuroSocialist (FRESSH), ku bėjnė pjesė 61 kryetarėt.

  BW mėson se Xhilda, pėrveēse e angazhuar dhe nė FRESSH, ajo ka qenė studente ekselente ndėrsa ka studiuar pėr Stomatologji. Po ashtu, raportohet se reja ka studiuar nė njė universitet privat, ndėrsa ėshtė diplomuar pak kohė mė parė.

  Mapo
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime nė 419 postime

  Pėr: Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  Jemi bere popull pervers ku skandali eshte jeta private dhe jo ajo shoqerore.

  Degjenerimi ne kete rast nuk qendron ne videon a jeten private porno,prostitucioni i vertete eshte pjesmarja e ketyre te rinjve ne partite e sotme politike. Nuk ka pornografi me te madhe sesa te shkruhesh ne partin socialiste.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  skender76 (28-03-2017)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-08-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Pėr: Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  Po keshtu jane keto te gjitha shih ate imoralen koketrashe Joleza apo Jozela si e kane pagezuar nunet e saj pedofile.
  https://www.famapedia.com/w/Joleza-Koka
  Keto kane marre mesime nga Mia Khalifa jo nga njerez te mbare. Ēfare mund te presesh tjeter

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  940
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  ..ketu jemi ne shqiperi dhe jo ne beverli hills dhe skandalet mes shoqeve mund te perfundojne edhe ne sherre fizike...

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-08-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  Dmth, me qe eshte studente "ekselente" , populli yne i dashur do ia fali qe beri seks me nje mashkull? Po ai qe e publikoi videon dhe te tjeret qe vazhduan ta shperndanin, me ata cfare do te ndodhe? Ne vend qe te merren me problemet reale te ketij vendi, njerezve me shume u hyn ne xhep se cfare ben nje individ, deri dje i panjohur. Me vjen shume keq per vajzen e ne te njejtem kohe i them qe t'mos e vrase mendjen fare. Per fat te keq ne nje vend si shqiperia te mbyllen dyert kur ndodhin te tilla gjera.

 7. #6
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,892
  Faleminderit
  118
  64 falenderime nė 60 postime

  Pėr: Xhilda, FRESSH-istja e skandalit me videon porno, studente ekselente pėr Stomatologji

  Parti kurvash e pederastesh. E mbyten kete popull. O ul breket ose ik ne kurbet,nuk kane lene asnje rruge tjeter hapur

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •