Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,408
  Faleminderit
  234
  313 falenderime nė 292 postime

  Mesuesja e Letersise

  Nje nene e re ndare mes profesionit e memesise, historia e nje femije te vogel i nje cifti ne prag divorci, nje gjyshe qe rrit vogelushin per mbi 3 vjet dhe ne perfundim te divorcit don qe ai te vazhdoje te jetoje me te atin iu prezantuan publikut ne emisionin e Gjebreas " Ka nje mesazh per ty" per dy te djela rrjesht.

  Shqetesim i nje familje shqiptare qe risjell ne ekran nje problematike te madhe te shoqerise Divorcin dhe pasojat mbi femijen e ciftit .

  Me ke do te qendroje femija i vogel, nenen apo babain ? Nje zgjidhje qe do e vendose gjykata teksa palet s'gjejne gjuhen e perbashket mes tyre.

  Nje mediatizim i problematikes per te percjelle disa mesazhe.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-03-2017 mė 11:08

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,408
  Faleminderit
  234
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Mesuesja e Letersise

  Rrefimi i Nenes


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,408
  Faleminderit
  234
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Mesuesja e Letersise

  Rrefimi i Gjyshes


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,408
  Faleminderit
  234
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Mesuesja e Letersise

  Beteja mes Natashės dhe Eglantinės, vjehrrės dhe nuses, duket se ka marrė fund pas njė kohe tė gjatė. Historia mes tyre ėshtė disi e komplikuar, pasi Eglantina, nusja, ėshtė ndarė nga bashkėshorti i saj, Armando, por vjehrra, Natasha, kėrkon tė mos i lejė tė birin.
  Nėna e 3-vjeēarit Eglantina ftoi nė studion e tė Dielės Shqiptare, bashkėshortin e saj Armandon pėr tė sqaruar marrėdhėnien mes tyre por nė studio erdhi Natasha, vjehrra.
  Gjykata ka vendosur dhe ka folur nė favor tė Eglantinės e cila tashmė ka fituar ligjėrisht kujdestarinė e djalit tė saj, Argentinit.

  http://www.kohajone.com/2017/08/04/p...ine-e-femijes/

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2006
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mesuesja e Letersise

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Beteja mes Natashės dhe Eglantinės, vjehrrės dhe nuses, duket se ka marrė fund pas njė kohe tė gjatė. Historia mes tyre ėshtė disi e komplikuar, pasi Eglantina, nusja, ėshtė ndarė nga bashkėshorti i saj, Armando, por vjehrra, Natasha, kėrkon tė mos i lejė tė birin.
  Nėna e 3-vjeēarit Eglantina ftoi nė studion e tė Dielės Shqiptare, bashkėshortin e saj Armandon pėr tė sqaruar marrėdhėnien mes tyre por nė studio erdhi Natasha, vjehrra.
  Gjykata ka vendosur dhe ka folur nė favor tė Eglantinės e cila tashmė ka fituar ligjėrisht kujdestarinė e djalit tė saj, Argentinit.

  http://www.kohajone.com/2017/08/04/p...ine-e-femijes/
  Ore sa na hapet barkun.U bene te "Djelat" si mbledhjet e Frontit Demoktarik, qe beheshin ne lagje dikur ne kohen e socializmit,ku problemi shtrohej te zgjidhej kolektivce.Po qe se do ti zgjidhni ne kete menyre,pse si mbyllni gjykatat fare ( aq me teper qe prej vitesh ju ka dale nami me gjithe syrin bashke ). Skam asgje me zonjen Cobani, por do qe me rezultative te mbronte njerezit falas ne gjykata se po lene leshte. Ca here kam degjuar nga persona qe i njihnin perzonazhet qe vinin tek "E Djela", se ngjarjet kane qene te stisura , por kjo eshte gje tjeter. Dhe sa per ate spektaklin e ndarjes se cmimeve, kursejini parate me kercime e ku di une dhe ate qe kurseni rishpendajani popullit, se me paret e tij po luani. Mjafton 5 minuta hedhje shorti dhe kaq.S'ka nevoje t'i detyrosh personat aty me perdhune qe tja u shohe fytyren gjithe dynjaja(me perdhune, nuk ndodh gjekund ne bote) dhe te falenderojne Telebingon.Nje gje s'kam kuptuar me vite: Perse duhet te thone Faleminderit Telebingo!Telebingo duhet t'ju thote njerezve faleminderit,se bisnesi i saj,lulezon nga ata qe luajne me parate dhe me deshiren e tyre.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Mesuesja e Letersise

  ...ai eshte emisjon per katunare.
  Mesuesja prej Letre..c'do me thene kjo?!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •