Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime n 81 postime

  Karaburun, kapen 1.2 ton hashash. Destinacion, Italin

  Emri: 1489918478karaburubn.jpg

Shikime: 149

Madhsia: 31.9 KB

  Fal bashkpunimit me Policin Kufitare, Delta Force dhe italiant e Guardia di Finanza, Policia e Vlors ka mundur t realizoj me sukses operacionin e koduar Mega, n prfundim t t cilit sht br e mundur gjetja dhe sekuestrimi i nj sasie prej 1 ton e 283 kg lndsh narkotike t llojit cannabis sattiva, n gjirin e Bristanit n Karaburun.

  Pas operacionit t zhvilluar nga toka dhe deti, policia ka br publike se n afrsi t bregut t detit jan gjetur 47 anta t mbushura me lnd narkotike, t cilat ishin fshehur n 3 vende t ndryshme n pyll, rreth 500 metra larg gjirit t Bristanit, dhe ishin t gatshme pr tu trafikuar me mjete t shpejta drejt fqinjit ton, Italis.

  Shkak i mosnisjes ishte br moti i prkeqsuar dhe deti me dallg. Operacioni policor po vijon ende prgjat t gjith shtrirjes s gadishullit t Karaburunit pr t zbuluar dhe kapur autort e implikuar n kt prpjekje pr trafikimin e lndve narkotike, si dhe pr dokumentimin e plot t ngjarjes.

  / Top Channel
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,917
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Karaburun, kapen 1.2 ton hashash. Destinacion, Italin

  Qe eshte sukses nuk diskutohet,edhe se i rastesishem, se nuk eshte drog e kapur eshte drog e gjetur. Nuk eshte edhe e lehte te kapesh 1 ton e ca droge pa arrestuar asnjeri.

  Eshte droge pa pronar,dhe ne nje vend ku pronari ka dalur gjithandej eshte e vetmja gje qe ka mbetur dhe nuk i dihet pronari.

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime n 81 postime

  Pr: Karaburun, kapen 1.2 ton hashash. Destinacion, Italin

  Erdhi sezoni Serafin, fillojne mbjelljet perseri njerezit...

  edhe pse shumica nuk doli mire, prap do i futet fshatit, nuk ka asgje zgjidhje tjeter, papunesi e madhe.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •