Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face Kam nje pyetje per origjinen e familjes Zeka

  Pershendetje te gjithe!

  Jam i ri ne kete forum dhe kisha nje pyetje!
  Familja ime, familja Zeka, ka ardhu ne Gjakovė para qindra vjetesh, kur disa vėllezėr u shpėrndanė nėpėr Pejė, Mitrovicė,... dhe Gjakovė.
  Babai im mė ka treguar se katragjyshi i gjyshit tim ka lindur nė zonėn qė sot ėshtė Gjakova(Gjakova si qytet ėshtė themeluar para 400-500 vjetėsh).

  Por ajo ēka jamė i interesuar tė dijė ėshtė se nga ka ardhur familja Zeka nė Kosovė. Disa thonė se jemi fis i Gashėve tė gurit, disa thonė se jemi Kastratė, disa Kelmend, disa thonė se ėshtė fis nė vetvete ngaqe jemi familje e madhe. Disa thonė se jemi tė njėjtė me familjen Leka. E di sigurtė se ne nė ēdo qytet tė Kosovės jemi tė tė njėjtės familje, ngase jemi takuar disa here pėr kėtė qėshtje dhe kemi rezultuar se kishim tė afėrm! Ju lutem nėse dikush nga Shqipėria, qoftė edhe Kosova ka njohuri rreth familjes Zeka pėr kohėn e para qindra viteve, po ashtu edhe lidhjen me familje tjera, tė mė ndihmojė! Jamė shumė kurioz rreth kėsaj teme!

  Faleminderit shumė.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Granit Zeka : 16-03-2017 mė 20:01

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •