Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-03-2017
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A ta qes motren ne gjyq qe deshti te ma vjedh Vajzen?

  Moter e semuar ne kry deshti te ma mare vajzen njehere duke me ofruar para kur e pa se une nuk pahjohem kurr filloj te shtin ate te me urrej e te me bej mua gropen qe te perfundoj ne spital e ajo te ma vjedh vajzen

  Une jam nene e vetme dhe tani jam me vajzen time. Mirepo kjo e ka abuzuar vajzen time duke e manipuluar dhe disa here e ka ngreh me force prej dores sime

  Njehere e kam gjetur duke e shti me ja prej gjijte ((

  Dhe pse nuk flasim me te ajo vazhdon me me shkruajt te shamje ne email dhe i shkon vajzes te shkolla e trishton

  A te thras policine per kete dhe a ju duket qe na bjen marre familjes me pas ni ksi motre ne familje?

  Pergjigjuni ju lutem

  Falemnderit

 2. #2
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  46
  Postime
  5,391
  Faleminderit
  392
  246 falenderime nė 210 postime

  Pėr: A ta qes motren ne gjyq qe deshti te ma vjedh Vajzen?

  "marra" e familjes nuk vlen as sa nje fije floku e vajzes tende!! Nuk eshte faji yt nese motra jote eshte me probeme mendore dhe as i familjes, e edhe po te ishte faji i familjes, femija yt vlen shume me teper sesa "familja"!!!
  Keshilla ime eshte te besh ate qe te dikton zemra jote!!
  Jarigas

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-03-2017
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A ta qes motren ne gjyq qe deshti te ma vjedh Vajzen?

  Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
  "marra" e familjes nuk vlen as sa nje fije floku e vajzes tende!! Nuk eshte faji yt nese motra jote eshte me probeme mendore dhe as i familjes, e edhe po te ishte faji i familjes, femija yt vlen shume me teper sesa "familja"!!!
  Keshilla ime eshte te besh ate qe te dikton zemra jote!!
  Falemnderit per pergjigjen tende

  Une plotesisht pajtohem me ty.

  Une edhe ashtu nuk jam duke folur me asnje antar te familjes per shkakun se ata duke e ditur kete gje nuk e kan leqite ate.

  Ama une kam frigen se a mund ti perballoj fjalet e hallkut (pa dyshim shqiptaret zemerkqij) do flasin keq per mua dhe pastaj do ta kem veshtire te kem nder ne shoqeri me vajzen kur thone kta jane familje e zeze?

  Eshe pse nuk do te rrij me shqiptare ata do te me leshojne shiqime te kqija e flaje

 4. #4
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  35
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: A ta qes motren ne gjyq qe deshti te ma vjedh Vajzen?

  Shkelja e ligjit dhe siguria a vajzes jane te mjaftueshme per ti derguar ne gjyq te gjithe, akoma edhe nenen... e jo me motren qe tekefundit vjen nje moshe dhe motra te behet e huaj.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •