Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime nė 40 postime

  Gjallerohen Shqiptaret ne TURQI nuk jemi Asimiluar po Jemi Shqiptar te Vertet

  Gjallerohen Shqiptaret ne TURQI nuk jemi Asimiluar po Jemi Shqiptar te Vertet. Nje Video qe po bene shume shikueshmeri eshte ajo e Shqiptareve ne Turqi qe kendojne kenge me qifteli, nga Kjo kenge Tregojne se nuk jemi asimiluar po jemi ne Gurbet po presim qe te kthehemi ne Atdhe.

  https://www.dailymotion.com/video/x5...-te-vertet_fun

  http://kosovatoday.com/video/gjaller...tar-te-vertet/

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Rrjeti pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lazo (13-03-2017),SERAFIM DILO (10-03-2017)

 3. #2
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,884
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 60 postime

  Pėr: Gjallerohen Shqiptaret ne TURQI nuk jemi Asimiluar po Jemi Shqiptar te Vertet

  Po ca shqiptaresh ne Turqi thua ti, kur ne po degradojme perdite ne Shqiperi e Kosove. Keto lloj propagandash vetem na zgjasin letargjine

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Gjallerohen Shqiptaret ne TURQI nuk jemi Asimiluar po Jemi Shqiptar te Vertet

  Pellazget,Arbreshet apo arjanet e vegjel, Arnautet dhe Shqiptaret jane nje dyzim dhe shkaperderdhje fare ne kohe jo te qarta, kohe qe percaktojne nje rrace apo fillim kombi. Megjithate Shqiperia ka banore te vertete qe e duan vendin e tyre per vete dhe keta shpesh kalojne ne reaksion si psh luftrat pellazgjike deri te revoltat e Cerciz Topullit. Luftra qe dallojne nga etja per gjak, veti e organikave te semura, pra jo te plota.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •