Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime n 163 postime

  Cilat qytete t Meksiks jan t sigurta.?

  Nj shoku im m tha q qytetet m t sigurta jan ato kufitare me Amerikn, aty bhet dhe turizm m tha . Po si sht e mundur nj gj e till kur aty kalojn droga, prostitutat, emigrantt dhe kriminelt..??!!!!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,025
  Faleminderit
  103
  94 falenderime n 82 postime

  Pr: Cilat qytete t Meksiks jan t sigurta.?

  Cdo gj sht e lidhur me njra-tjetrn..
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Cilat qytete t Meksiks jan t sigurta.?

  "Ciudad Juarez. Aty eshte e sigurte si hyrja dhe si mosdalja".

  Duhet te jete nje nga vendet problematike persa i perket krimit edhe se duhet te jete nje shtet "i gjalle" deri sa jane vrare 116 gazetare ne 10 vjet pa llogaritur atentatet dhe shantazhet e tjera. D.m.th eshte akoma shtet qe ka njerez te lire.Ka akoma popull dhe shoqeri individesh.

 4. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #4
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime n 163 postime

  Pr: Cilat qytete t Meksiks jan t sigurta.?

  Si prfundim...?
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •