Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime n 81 postime

  Manjani "thumbon": S'ka shtet! Kundrshtart i kanos hashashi, zyrtart Vettingu

  Emri: screenshot-16_1487940510-3703991.jpg

Shikime: 119

Madhsia: 23.6 KB

  Ylli Manjani, ish-Ministr i Drejtsis, vijon kritikat e tij ndaj Kryeministrit Edi Rama.
  Prmes nj postimi n rrjetet sociale, Manjani ndalet tek situata e kanabisit n vend, si dhe procesit t Vettingut.

  Sipas Manjanit, edhe ai pak shtet q ishte nuk sht m. Kjo pasi pr ish-Ministrin kundrshtart i kanos hashashi, ndrsa zyrtart Vettingu.

  Vendimet e gjykats dhe prokuroris nuk zbatohen m! Ai pak shtet q ishte sot nuk sht! Kundrshtart i kanos Hashashi, zyrtart vettingu! shkruan Manjani /Gazeta Express/

  Emri: screenshot-15_1487940387-8873363.jpg

Shikime: 39

Madhsia: 25.2 KB
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,917
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Manjani "thumbon": S'ka shtet! Kundrshtart i kanos hashashi, zyrtart Vettingu

  Keta jane gallate. Kur i degjon keshtu duken sikur kan zbritur dje nga katundi jo sikur kane me dhjetvjeare qe qeverisin.

  Si mr... paska pasur pak shtet dhe tani nuk ka fare ?! Ti ku ishe ne katun apo ishe minister drejtesie i nje partie qe ka tet vjet qe qeveris !

  Perpara ketyre te mer malli per Lenka Cukon e Themie Thomain,perpara ketyre te duken si nobelist.

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  999
  Faleminderit
  100
  93 falenderime n 81 postime

  Pr: Manjani "thumbon": S'ka shtet! Kundrshtart i kanos hashashi, zyrtart Vettingu

  Serafin me beri pershtypje deklarata e Yllit dhe po te shohesh komentet qe jane ne facebook, lene shume per te deshiruar..

  Fakti qe eshte kundra perzgjedhjes dhe emrave do te thote qe.... Eshte lajm i mire per shqiperine Ska si te jete ndryshe si mund te doje LSI reformen ne drejtesi!
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,917
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Manjani "thumbon": S'ka shtet! Kundrshtart i kanos hashashi, zyrtart Vettingu

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Serafin me beri pershtypje deklarata e Yllit dhe po te shohesh komentet qe jane ne facebook, lene shume per te deshiruar..

  Fakti qe eshte kundra perzgjedhjes dhe emrave do te thote qe.... Eshte lajm i mire per shqiperine Ska si te jete ndryshe si mund te doje LSI reformen ne drejtesi!
  Ore Lazo ketu nuk eshte problemi e duan apo nuk e duan reformen ne drejtesi...,ketu eshte problemi se kemi te bejme me katunar injorant.

  Ne kemi nje mas politikanesh qe kane nje injorance idiotsie te llahtarshme. Nje padituri qe kalon kufijte edhe te analfetizmit.

  Ky Manjani pohon me gojen e vet se ka pesembedhjet a njezet vjet qe paska punuar per te shkatrruar shtetin (nga pak shtet ne zhdukjen e shtetit). Mir qe e pushuan se po ta kishin len me teper do thoshte qe shteti u shit.

  Keta jane ne terezi apo jo ! Bejne te gjithe sikur nuk kane punuar neper insitucione shteterore,sikur vijne nga jashte dhe futen sot ne politike,dhe kane te gjithe pothuajse nje karriere 20 e ca vjecare (qe paguhen nga ai shtet).
  Si mer paska pasur pak shtet ! Kete integrimin dhe trasparencen e LSI ku ta ojme ?

  Ate vend po e mbyt injoranca ! Njeri ohet dhe thote duam zgjedhje te lira ! Per fa te duhet zgjedhjet e lira kur ti kurre nuk i ke dashur ? Ke 20 vjet qe vetem vjedh dhe blen zgjedhjet. Tjetri thote (Blushi) eshte mbush parlamenti me kriminel. Per far te duhet ky parlament pa kriminel ? Kur ke 20 vjet qe ha e pi dhe paguhesh nga kriminelet. I fundit,Sulltani Rama; duam reformen ne drejtesi ! Ne qofte se e do reformen ne drejtesi ik edhe dorezohu,ik dhe vetakuzohu... Se ke 20 vjet qe nuk ke lene leje pallati dhe konesion pa vjedh.

  Keta te gjithe duan gjerat qe kan qene vet pergjegjes,gjerat qe vet kan shkaterruar e kan vjedhur.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •