Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Kadri Veseli gjat qndrimit tim n SHBA  Kadri Veseli


  T dashur miq, sapo pranova fotografin zyrtare nga takimi q pata dit m par, n Washington, me Presidentin e Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Donald Trump. Kosova sht e bekuar q ka mbshtetjen amerikane dhe ky takim konfirmoi besimin tim dhe tuajin pr aleancn e prjetshme n mes t Ameriks dhe Republiks son. 🇽🇰
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli gjat qndrimit tim n SHBA  I nderuar q kto dit t qndrimit tim n SHBA, ku me ftes t Kongresit Amerikan do t marr pjes n Lutjet e Mngjesit, t takoj zyrtar t lart t shtetit amerikan dhe t bisedoj me ta pr thellimin e bashkpunimit t mtejm mes nesh. Kosova sht e bekuar q gzon mbshtetjen e parezerv t SHBA-ve. Miqsia jon pa dyshim q do t jet e prhershme.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli gjat qndrimit tim n SHBA

  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli gjat qndrimit tim n SHBA  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli gjat qndrimit tim n SHBA
  Fotografia e Kadri Veselit me Donald Trumpin “dridh” Serbin

  Kryetari i Kuvendit t Kosovs, Kadri Veseli sot prmes rrjeti social Titter ka publikuar nj fotografi me presidentin amerikan, Donald Trump.

  Pr kt fotografi kan raportuar t gjith mediat e rajonit e nj ndr to sht edhe portali serb b92, i cili shkruan se Veseli sht zyrtari i par n rajon q ka arritur t fotografohet me Trumpin.

  “T dashur miq, Sapo pranova fotografin zyrtare nga takimi q pata dit m par, n Uashington, me Presidentin e Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Donald Trump”, ka shkruar kryeparlamentari Veseli.

  M pas media n fjal prmes ktij artikulli bn nj prmbledhje q tregon se si SHBA mbshtet Kosovn, por edhe rikujton se Donald Trump nuk do t ndryshon qndrimin ndaj shtetit t Kosovs, transmeton lajmi.net.

  Ambasadorja e re e SHBA-s, Niki Haley ka thn se Kosova “meriton t jet antare e OKB-s”.

  Prve ksaj, n artikull thuhet se Presidenti i Shteteve t Bashkuara Donald Trump i drgoi nj letr javn e kaluar presidentit t Kosovs Hashim Thai, i cili e prgzoi pr prvjetorin e pavarsis.

  N letrn e Trumpit thuhet po ashtu se SHBA nuk do t ndryshoj qndrimin e saj ndaj Kosovs dhe se do t vazhdoi t mbshtes gjat shtetndrtimit.

  Prve B92, edhe mediat tjera n Serbi, si agjencia shtetrore Tanjug, gazeta m e madhe Blic, etj, kan raportuar pr fotografin e Veselit me Trumpi.

  T kujtojm se Veseli sht lideri i par n rajonin ton q bn fotografi zyrtare me presidentin Trump.

  --------------------------------------------------------------------------

  09:30 / 22.02.2017
  Takimi historik Veseli-Trump (Foto)

  Kryetari i Kuvendit t Kosovs, njhersh lider i PDK-s, Kadri Veseli, sht lideri i par nga shtetet e Ballkanit q sht takuar me presidentin e ri t Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Donald Trump.

  Veseli ka publikuar n faqen e tij n Facebook, fotografin e takimit me presidentin e SHBA-s Donald Trump, pak dit pas kthimit t tij nga Washingtoni. Kryetari Veseli ka siguruar qytetart se gjat takimit me presidentin Trump ka marr mbshtetje t plot amerikane pr Republikn e Kosovs.

  "T dashur miq, sapo pranova fotografin zyrtare nga takimi q pata dit m par, n Washington, me Presidentin e Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Donald Trump. Kosova sht e bekuar q ka mbshtetjen amerikane dhe ky takim konfirmoi besimin tim dhe tuajin pr aleancn e prjetshme n mes t Ameriks dhe Republiks son", ka shkruar Veseli./RTKlive
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •