Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Kadri Veseli viziton Shqiprin
  Kadri Veseli viziton Shqiprin

  sht doher mir t jem n Shqipri dhe e till ishte edhe dita e sotme, t ciln e fillova me nj takim me Kryeparlamentarin Ilir Meta. Diskutuam mundsit e bashkpunimit t mtejm mes Kosovs dhe Shqipris, si dy vende q i kan sjell stabilitet rajonit.
  Kadri Veseli
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli viziton Shqiprin


  Dikur n Tiran vinim me mendje t kthyer kah vendlindja. Kur kujtoj ku kemi qen ather dhe ku jemi sot, ku sht Tirana - nj metropol fantastik europian - nuk ka se si t mos m bhet zemra mal me nderin e madh q ma bri Kryetari Erion Veliaj me elsin e Qytetit. Sot edhe un u bra Tirons. Faleminderit!
  Kadri Veseli
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli viziton Shqiprin  Kadri Veseli

  Takim i przemrt me kryeministrin e Shqipris, Edi Rama, ku diskutuam pr marrdhniet e shklqyera dhe pr mbshtetjen e ndrsjell n rrugn e integrimeve euro atlantike.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,180
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Kadri Veseli viziton Shqiprin

  Vizitn mbreslnse n Shqipri, sonte po e prmbyll me nj bashkbisedim me Alban Dudushin, n Top Channel, duke filluar nga ora 23:00, pr ti diskutuar zhvillimet politike n Kosov dhe rajon.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •