Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  diploma bachelor

  pershendetje te gjitheve

  kam nevoj per disa informacione nese mund te me ndihemoni

  jam i martuer , gruaja ime ka studiuar ne eniversitetin eqerem cabej ne gjirokaster gjat vitit 2009-2012
  mori diplome bachelor per infermiere
  ne jetojme ne itali
  kur gruaja mori diplomen ne dor nje nga dekanet kur ja dorezoj i tha qe kjo diplome vlen dhe ne europe!!! dilpome shqipetare (ne gjuhen shpipe ) qe njihet ne europe!!
  po informohem pak vet por me duket si teper i komplikuar procesi i njohjes
  duhet te kaloj dore pas dore dhe zyre pas zure

  dikush nga ju ka qene ne nje situacion te till?

  nuk do ishte me e thjeshte qe kjo diplome ne ishte ne 2 kopje origjinale , nje shqip dhe nje anglisht ?
  Evalt T

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar evalt pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: diploma bachelor

  me duket e pa mundur qe asnje nga ju nuk ka ose ka patur ndoje te shok ose familjar ne te njejten gjendije
  Evalt T

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar evalt pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  243 falenderime nė 193 postime

  Pėr: diploma bachelor

  Perse nuk shkon e pyet ne konsullaten shqiptare?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime

  Pėr: diploma bachelor

  Citim Postuar mė parė nga evalt Lexo Postimin
  pershendetje te gjitheve

  kam nevoj per disa informacione nese mund te me ndihemoni

  jam i martuer , gruaja ime ka studiuar ne eniversitetin eqerem cabej ne gjirokaster gjat vitit 2009-2012
  mori diplome bachelor per infermiere
  ne jetojme ne itali
  kur gruaja mori diplomen ne dor nje nga dekanet kur ja dorezoj i tha qe kjo diplome vlen dhe ne europe!!! dilpome shqipetare (ne gjuhen shpipe ) qe njihet ne europe!!
  po informohem pak vet por me duket si teper i komplikuar procesi i njohjes
  duhet te kaloj dore pas dore dhe zyre pas zure

  dikush nga ju ka qene ne nje situacion te till?

  nuk do ishte me e thjeshte qe kjo diplome ne ishte ne 2 kopje origjinale , nje shqip dhe nje anglisht ?
  Kam njeriun tim qe i eshte njohur diploma e infiermeries ne Itali. Nese e ka me sistemin e Bolonjes programin i njihet. Gjithsesi provojeni njehere. Ajo beri konvertimin. Nuk dha asnje provim. Sot punon si infermiere. Nuk keni c'te humbusni po e provuat, gjithsesi.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 21-02-2017 mė 13:14
  Feelings change - memories don't.

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: diploma bachelor

  shum faleminderit per informacionet
  Evalt T

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar evalt pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •