Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Dori1989
  Anėtarėsuar
  02-02-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  pershendetje te gjithve :)

  pershendetje .
  Mir se erdha dhe mir se ju gjeta . un jam dori nga tirana . 27 vjec .
  shpresoj tja kaloj mire mes jush

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  995
  Faleminderit
  100
  93 falenderime nė 81 postime

  Pėr: pershendetje te gjithve :)

  Respekte Dori, i'a kalofsh mire..
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •