Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 34 prej 34
 1. #21
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Hohohoho, kush kend e kritikojka !

  O Llo i llopit, mesia eshte pasqyre e shkrrablave tua n'versionin e deshmoreve t'jehovait !

  Per nje shka, ti je asi lloji qe i vret 100 musliman ! Keshtu deklaronte Vucici, e keshtu pohon mesia e Llapi qe paftyresisht, popullin e tij e konsideron si potencialisht TERRORIST !
  Ti zgjedhe nje fe ku nuk do te nevojitej te genjesh.
  Llapi le ta zgjedhe nje parti ku nuk do t'i nevojitej te genjeje. A morret vesh, morrem thuani. Hahaha
  Tung
  Destroyer of falsehood :)

 2. #22
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  ti kurr nukke qen me PDK sepse PDK eshte pasardhse e UK-se e ti keta i urren me shpiert krishti
  e mos thuej se krejt shqiptaret e Kosoves e kan dasht sali kalin shum gabim e ke se ka njerz e parti e nder ta edhe une qe me koh e kan njoft salen qe eshte kush eshte ky kali
  hajjvan dhe gjithmon ka punue kunder kosoves ky pis idiot i ka burgos prisit e UK-se Adem Jashari Zahir Pajazitin Hashim Thaqin etj.

  e sa i perket besimit ne zot qe paske pshtiell diqka pa lidhje
  une i besoi ma shum se ti e se prisit e fes tane 100% te cilet thon se nuk martohum kurr e dhunoin femij mu sikur ai pedofili muhamed dhe per ket pikerisht ky shkak une nuk i dua fet e sidomos keto dya
  e zoti nuk eshte as i krishterve as i muslimanve por i te gjithve edhe i imi pra
  prandaj kam te drejt ti besoi ati e jo feve te biznisit siq jan fet sot

  e sa per Zhaqin e Kadrin jan per mua gjithqka ne ket tok pra zota ne shtetin tim i kam sepse
  na organizuan ne luft dhe u qliruam edhe fituam luften edhe e bem shtetin
  shtet te cilen ti me ket partin tane qe e paske ndrrue hahaha po perpiqeni me mish e me shpirt ta shkatrroni
  krejt ket e bani per deshir e te paguar nga serbija e rusija
  kjo eshte e vertet dai.
  Ku e di ti a jom kon a jo? Si mund te urrehet UK 'me shpirt Krishti'. A e di cfare je duke folur?! Hera e pare qe ndegjoj kete nga dikush.
  Thash e kemi dashtur perpara se t'i beje ato veprime qe i ka bere, cfare njeriu i rand qenke qe cdo fjali mundohesh ta keq perdoresh e ta keq interpretosh. E ka shti Adem Jasharin thote, ky e ka bere Shqiperine ne nje qerdhe hashashi e spo ta shtin ne burg Adem Jasharin e Zahir Pajazitin. Ky sot i ben dem Shqiperise per shkak se edhe atje ka njerez naive si ti.
  Shtet nuk ke zoteri, Kosova eshte shtet i deshtuar zoteri, ne mbijetojme vetem ne saje te ndihmes se Amerikes. Ne jemi te varur 100% si shtet ne perkrahjen e amerikes, dhe nuk do te cliroheshim pa ndihmen e perendimit, kryesisht te krishtere. Jemi vendi me korruptuar ne Evrope, krahasomi vetem me Bjellorusine. Ty kjo te duket mire por kjo nuk eshte mire aspak. Gjykatat nuk funksionojne, po spate te njofshem te hane dreqi. Mbi 300 qytetare tu luftojne krahas organizatave terroriste ku bombardohen nga po ajo Amerike qe na cliroi duke mos nenvleruar rezistencen e UCK-se. Ne pushtet i ke krejt hajdute qe punojne vetem per interesa te veta, punetoret shtypen dhe punojne jashte orari pa kurrfare pagese shtese, pra nuk zbatohet ligji dhe ai nuk funksionon. Askush nuk punon qe ligji i punes te zbatohet, gati krejt jane te dehur vetem pas perfitimit ne menyre te paligjshme.

  Katolicizmi nuk eshte krishterim, ti per krishterimin din vetem fjalen katolicizem edhe serb ortodoks dhe prifterinje pedofile. Qikaq perfundon per ty kur te permend krishterim.
  Edhe kur te flet politike me mua mos e fut besimin krishter ketu sepse ne krishterim besimi ne Zot eshte i ndare nga politika, ketu flasim vetem mendimet tona. E kush tha qe eshte Zoti vetem i imi?!
  Destroyer of falsehood :)

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  kush dhe perse ma fshiu postimin qe ju pergjigja keti zoteris qe me thot nuk ke shtet
  jau pshurrsha cenzuren e juaj knaqnu tu mi cenzuru mue postimet se tier antar nuk kini spo jau var kush keti forumi
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Shtet nuk ke zoteri, Kosova eshte shtet i deshtuar zoteri
  Une kam shtet dhe nuk eshte i deshtuar
  por i deshtuar do te jesh ti me banden terroriste e VETVENDOSJES e ndihmuar dhe e paguar nga BIA serbe qe po perpiqeni ta
  bani te deshtuar Shtetin e Kosoves por nuk do tia arrini kurrrrrr sa te jen gjall legjendat dhe heroit e gjall Hashimi e Kadriu me shoket e UK-se a morre vesh zotri qe po i thue veti shqiptar a e deshiron dhe punon per deshtimin e shtetit tim te quajtur Republika e Kosoves
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #25
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  Une kam shtet dhe nuk eshte i deshtuar
  por i deshtuar do te jesh ti me banden terroriste e VETVENDOSJES e ndihmuar dhe e paguar nga BIA serbe qe po perpiqeni ta
  bani te deshtuar Shtetin e Kosoves por nuk do tia arrini kurrrrrr sa te jen gjall legjendat dhe heroit e gjall Hashimi e Kadriu me shoket e UK-se a morre vesh zotri qe po i thue veti shqiptar a e deshiron dhe punon per deshtimin e shtetit tim te quajtur Republika e Kosoves
  Leji legjendat o vlla u kry lufta moti, sot populli ka nevoje per punesim, per luftim te korrupsionit, per shkollim e lufte kunder krimit te organizuar e radikalizmit. Radikalizmi islam eshte vetem duke u perhapur, njerezit po rrihen per fjalen e lire sic i ndodhi atij vellaut nga Drenica. Kosova i ka karakteristikat e nje shteti te deshtuar, ende pas 9 viteve pavaresi nuk kemi as ushtri. D.m.th. si te thuash qe duhet te luftohet korrupsioni s'qenke shqiptar por pseudo shqiptar. Shqiptari po u dashka vetem te vjedhe, vetem te luftoje per ISIS, vetem ta korruptoje shtetin. Nese ashtu qenka te qenit shqiptar asi shqiptari spom vyn asgje qe te jem. Tung. Mos me repliko, mbylle kete teme, ne lidhje me kete teme me ty e perfundoj me kete postim.
  Destroyer of falsehood :)

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  jo po rren se per ni shka se vraj askend a per nji shqiptar valla i kisha vra ni milion terrorista-musliman
  e ne fund edhe ty te kish riep si qenin hahah terrorist i flliqt e frigacak je ti
  Mua ma kishe rrjep si qenit ?

  Per 1 shqiptar ka ??? Sa terrorista serb i ke vra per familjen Jasharaj ?

  Sa milion shkije i ke vra per rastin e Enver Zymberit ?

  Asnje ! Perkundrazi, thaci i eshte perul pllaketes ku ne irilica, ne mes te Kosoves, shkruante se terroristt shqiptar ben masakr ne kete vend !


  Emri: thaci_7477.jpg

Shikime: 29

Madhsia: 28.2 KB


  Emri: 20_07_2016_3011738_thaci.jpg

Shikime: 29

Madhsia: 38.0 KB

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Ti zgjedhe nje fe ku nuk do te nevojitej te genjesh.
  Llapi le ta zgjedhe nje parti ku nuk do t'i nevojitej te genjeje. A morret vesh, morrem thuani. Hahaha
  Tung
  Un jam musliman elhamdulilah.

  Fejen nuk e zgjedhi un, por e Zgjedhe ZOTI ! E Ai thot, se nuk pranon asnj FE tjetr pos ISLAMIN !

  Keshtu qe, ti mos zgjidhe ndonje "fe", por prano Fejn e vetme t proklamuar nga Zoti !

 8. #28
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Un jam musliman elhamdulilah.

  Fejen nuk e zgjedhi un, por e Zgjedhe ZOTI ! E Ai thot, se nuk pranon asnj FE tjetr pos ISLAMIN !

  Keshtu qe, ti mos zgjidhe ndonje "fe", por prano Fejn e vetme t proklamuar nga Zoti !
  Kjo ide e juaja qe shpetohesh duke bere keto gjera eshte helm per shpirtin e njeriut. Ju edhe ne 2017 mundoheni qe shpirtin e shqiptarit ta helmoni me kete helm, por fatmiresisht argumentet po dalin ne shesh, epo zotrote 10 vite lufte argumentative nuk shkuan kot shyqyr.
  Po te ishte ashtu qe me dinamit te shkohet ne parajse atehere Zoti paska bere mekat qe sna paska dhene secilit prej nesh dinamit. Mos mendo se ateizmi dhe islami ndertojne dicka, keto jane ideologji per shkatrrim te njerezve por edhe te popujve. Here we go again, youpiii...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lazo : 07-03-2017 m 10:05
  Destroyer of falsehood :)

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Kjo ide e juaja qe shpetohesh duke bere keto gjera eshte helm per shpirtin e njeriut. Ju edhe ne 2017 mundoheni qe shpirtin e shqiptarit ta helmoni me kete helm, por fatmiresisht argumentet po dalin ne shesh, epo zotrote 10 vite lufte argumentative nuk shkuan kot shyqyr.
  Po te ishte ashtu qe me dinamit te shkohet ne parajse atehere Zoti paska bere mekat qe sna paska dhene secilit prej nesh dinamit. Mos mendo se ateizmi dhe islami ndertojne dicka, keto jane ideologji per shkatrrim te njerezve por edhe te popujve. Here we go again, youpiii...

  Kjo nuk eshte "Ide" e jimja, ky eshte nje FAKT q dshmoht n Librin e Zotit, dhe injoranca yte ben qe te mendosh se "Zoti mkaton" !

  Sipas teje dhe mendje-mbyllurit si puna yte, Zoti qenka prind, paska madje edhe femije,... por Gjysh a ka ? Logjikisht po, sepse si lindi Zoti meqe koncepti biblik beson se Zoti eshte "njeri" ?!

 10. #30
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Kjo nuk eshte "Ide" e jimja, ky eshte nje FAKT q dshmoht n Librin e Zotit, dhe injoranca yte ben qe te mendosh se "Zoti mkaton" !

  Sipas teje dhe mendje-mbyllurit si puna yte, Zoti qenka prind, paska madje edhe femije,... por Gjysh a ka ? Logjikisht po, sepse si lindi Zoti meqe koncepti biblik beson se Zoti eshte "njeri" ?!
  Profeti te tha qe edhe shurren e deves duhet ta pini per ilaq, ti edhe m. mund ta hash se ka mujt me te keshillu profeti, edhe glacat e pulave dhe knusave por nuk d.m.th. se te ka thene Zoti por te vjen era stervine 70 metra pas kan me ike prej teje edhe fmite e tu se le me te tjeret. He ty trunin e 'bekave' ....

  Destroyer of falsehood :)

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Shih shih, ku ka nxjerr devn

  O ti derrngrenes, neve sikur t'na kerkonte Profeti alejhi-selam, .....>>dgjo mir<<.... EDHE JETN E JAPIM !

  ...dhe jo vetm nj jet !

  Tash tregom, se ku ka dashuri me te sincert se kjo, se dhenia e jets per m t dashurin e njerzimit, t przgjedhurin e Zotit, Muhamed mustafan a.s. ?

  Ah meci, meci,.. te eshte mbaru shiriti, s'din cfar flet me.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!


  Arbana Xharra
  Fletrrufet e Vetvendosjes nuk mund t friksojn gazetart e pavarur

  15 March 2017 • 19:14

  Lvizja Vetvendosje me ushtrin e saj t Facebookut vazhdon t bj presion ndaj dokujt q nuk rreshtohet pas saj.

  Kush nuk i bindet diktatit t saj, kryqzohet dhe etiketohet pamshirshm, madje jo vetm personalisht, por edhe familjarisht.

  Ngjashm vepronte edhe regjimi i Enver Hoxhs: pasi arrestonte nj kritik, pastaj ia internonte familjen.

  VV nuk e ka kt fuqi, por e inspiruar nga milict e mendimit t infiltruar nga qarqet parapolitike t Tirans sigurisht synon t shtyp do mendim q nuk i prshtatet dogmave t VV-s.

  Kush nuk e prfaqson njmendsin e ksaj partie, gjendet n shnjestr t militantve t saj, njerz pa etik dhe pa nder publik.

  T tillt vijn n Kosov dhe luftojn shtetin e Kosovs. “Ata q jan pr shtetin e Kosovs e kan bab Serbin”.

  Kshtu kishte thn nj milic i VV i ardhur nga Tirana. VV kurr nuk sht distancuar nga kjo deklarat skandaloze dhe antishqiptare. Milici tjetr tiranas merret me shpifjet m t ulta, duke thn se analistt n Kosov qenkan pr falje t toks s Kosovs.

  Kt e thot shtetasi i nj vendi q ende nuk e ka t definuar kufirin me Greqin dhe ku anijet greke vijn ngarkohen me rr pasi t derdhin brllokun dhe pisllqet n bregdetin shqiptar. Pr kt mentalitet milicsh Kosova nuk duhet t ket hapsir.

  Po t ishin kta milic t vlefshm, do t’i mbante shoqria shqiptare. Historia do t tregoj se misioni i tyre n Kosov m s paku sht n interes t Kosovs.

  Pr dallim nga ndonj militant i VV-s q mendon se deficitet patriotike mund t’i plotsoj duke pir kafe me ndonj milic t frustruar, ka shum shqiptar t Kosovs q historia e tyre personale, familjare dhe angazhimi publik u mjaftojn pr t dshmuar prkushtimin patriotik.

  Vetvendosje as sot, as n t ardhmen nuk do t arrij t friksoj asnj gazetar t pavarur.

  Fletrrufet e saj VV mund t’ia dhuroj piromanve q kan ardhur ktu t kallin Kosovn n emr t ndrtimit t “njeriut t ri”. VV-s nuk do t’i bj pun as portali i saj kinse satirik, q m shum i prngjan nj zyre t Sigurimit.

  VV sot pr sot sht reduktuar n nj turm agresive me militant q brohorasin kur nj stalinist dhe enverist i hallakatur nga mendja kryen atentat politik n qendr t Prishtins.

  Me mendurin tuaj nuk mund ta infektoni shoqrin.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 13. Anetart m posht kan falenderuar Llapi pr postimin:

  mesia4ever (16-03-2017)

 14. #33
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Askush nuk ka te drejte te i kercenoje e te lincoje gazetaret. Jo vetem ata por aske hiq. As PDK nuk ka te drejte te i kercenoje e te lincoje te tjeret.
  Destroyer of falsehood :)

 15. #34
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Platform pr shuarjen dhe ndalimin me ligj t Lvizjes Vetvendosje (LVV)!

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Shih shih, ku ka nxjerr devn

  O ti derrngrenes, neve sikur t'na kerkonte Profeti alejhi-selam, .....>>dgjo mir<<.... EDHE JETN E JAPIM !

  ...dhe jo vetm nj jet !

  Tash tregom, se ku ka dashuri me te sincert se kjo, se dhenia e jets per m t dashurin e njerzimit, t przgjedhurin e Zotit, Muhamed mustafan a.s. ?

  Ah meci, meci,.. te eshte mbaru shiriti, s'din cfar flet me.
  Nuk ka qene deshira ime qe debati te shndrrohej ne kete nivel me tipa si ti. Rri trus mos fol palidhje o i cmendur. O budalle ik more mos u tall me gjithcka, ik more mesoju te shohesh gjerat ashtu sic jane.
  Per inati te nuses me vdekte djali. Ti me kete logjike punon. Derisa mendon keshtu e punon keshtu debat me ty ska. Me ty ka vetem faktime, tung
  Destroyer of falsehood :)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •