Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trump

  Vlora itaku takohet me Donald Trump: Jam ambasadorja e popullit m pro-amerikan (FOTO)

  3:45, 18 Janar 2017

  Ambasadorja e Kosovs n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin e zgjedhur amerikan, Donald Trump, njofton Klan Kosova.

  itaku, q ishte pjesmarrs n nj ngjarje t organizuar nga kabineti i Trump n prag t inaugurimit t tij President, ka pasur rastin t zhvilloj edhe nj bised me Presidentin n ardhje.

  Ambasadorja kosovare ishte ndr t paktt nga prfaqsuesit diplomatik q pati rastin ta njoftoj personalisht Trump-in pr Kosovn dhe popullin e saj pro-amerikan.

  Mbrmje e mrekullueshme n darkn speciale t organizuar nga Komiteti i Inaugurimit t Presidentit t zgjedhur, Donald Trump, pr komunitetin diplomatik, ka shkruar itaku n llogarin e saj n Facebook, duke e dokumentar takimin edhe me disa fotografi, njofton Klan Kosova.

  Pos Trumpit, itaku sht takuar edhe me disa nga personat kryesor t qeveris s re amerikane.

  Pata rastin t flas shtruar me presidentin e zgjedhur, Trump, me t nominuarin pr Sekretar Shteti, Rex Tillerson dhe kshilltarin pr Siguri, Michael Flynn. U thash se jam nj ambasadore krenare e vendit m pro-amerikan n bot.

  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trum
  LAJMI I FUNDIT nga Amerika: Vlora itaku takon Trump, ja ka biseduan


  Ambasadorja e Kosovs n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, Vlora itaku, sht takuar sot me Ivanka Trump, vajzn e Presidentit amerikan, Donald Trump.


  itaku ka postuar n rrjetin social Facebook fotografi nga ky takim, duke shkruar se ka zhvilluar nj bised t mrekullueshme me vajzn e Trumpit, n rastin e Dits Ndrkombtare t Gruas.

  Isha e impresionuar t dgjoja sa shum njohuri ka vajza e par e SHBAs pr Kosovn, ka shkruar itaku. /Express/
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trum

  Grrizhda qenka impresionue.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trum

  Kjo vlora, goxha gojen e madhe.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lazo : 13-03-2017 m 16:54

 5. #5
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  35
  48 falenderime n 44 postime

  Pr: Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trum

  Ka bo shume stervitje.. jo me kot e derguan atje

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Ambasadorja e Kosovs n SHBA, Vlora itaku, sht takuar me Presidentin amerikan Donald Trum

  po shifet se shum juve disave jau ka zan rrugen ambasadorja e Republikes se Kosoves ne SHBA
  veq qe po jau ban shkieve ne OKB 8 me 2

  o ju te mjer Kosova e ka mundur serbin ne luft se di a paski nije ju a jo
  mos kini frig e mos i urreni keta qe e kan mundur se serbija ma nuk do te kthehet per jet e mote ne Kosove
  mos u friksoni po zgjohuni nga gjumi o mjerana
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •