Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Presidenti Hashim Thaēi Mik i Madhe i Amerikes

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin
  Vllazerim bashkim sot- UdbA
  hahahahahaha
  kur ska nieri qa flet e don me kup nga inati e urrejtja per presidentin vepron keshtu si ti
  po per ket e din populli se qysh e ka mundur ne luft edhe tash ne paq
  pra spo te shiten hiq o dashamiri i daqiqit
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Presidenti Hashim Thaēi Mik i Madhe i Amerikes

  Citim Postuar mė parė nga Akuamarini Lexo Postimin
  Vllazerim bashkim sot- UdbA

  ti baloshi i UDB-es tema eshte per miqesin qe ka Kryeēlirimtari dhe Presidenti i Kosoves me Amerikanet dhe popullin e saj

  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime nė 206 postime

  Pėr: Presidenti Hashim Thaēi Mik i Madhe i Amerikes


  http://gazetablic.com/?p=800070&preview=true
  SHBA-ja fton pėr njohjen e Kosovės!

  ngaazeta Blic

  Pėrfaqėsuesi i Shteteve tė bashkuara tė Amerikės nė OKB bėri thirrje sot qė shtetet qė nuk e kanė njohur ende Kosovėn, ta bėjnė kėtė.

  Gjatė debatit pėr Kosovėn nė kėshillin e Sigurimit tė OKB-sė, pėrfaqėsuesi amerikan tha se Uashingtoni e mbėshtet Kosovėn nė zhvillimin e saj ndėrsa i ka dhėnė mbėshtetje dialogut me Serbinė qė po zhvillohet nė Bruksel nėn ndėrmjetėsim tė Bashkimit Europian.

  Debati i sotėm ishte i pari qė nga ndėrrimi i administratės nė Shtėpinė e Bardhė kur Donald Trump mori drejtimin e SHBA-ve.


  Dy shtetas suedezė u pėrfshinė nė vrasjen nė Pejė

  “Ne e mbėshtesim njohjen e pėrgjithshme tė Kosovės dhe inkurajojmė ato shtete qė nuk e kanė njohur Kosovėn ta bėjnė kėtė dhe t’i bashkohen mė shumė 114 shteteve qė e kanė bėrė tashmė kėtė”, tha pėrfaqėsuesi amerikan.

  Ai bėri thirrje qė UNMIK tė zvogėlohet.

  “Do tė ishte fatkeqe qė UNMIK tė kthehet ta bėjė atė qė ka bėrė sepse realiteti tani ėshtė ndryshe nga viti 1999 apo nga viti 2008 kur ėshtė ristrukturuar”, tha ai.

  “Vazhdojmė ta mbėshtesim rolin qenėsor qė ka BE ndėrsa Beogradi e Prishtina duhet tė ndėrmarrin hapa tė domosdoshėm dhe tė punojnė nė normalizimin e marrėdhėnieve”, shtoi pėrfaqėsuesi amerikan.

  Ndėrsa pėrfaqėsuesi i Britanisė sė Madhe ishte edhe mė konkret kur pėrmendi incidentet e fundit nė veri tė Kosovės.

  “Treni provokues dhe muri i paligjshėm nuk do tė duhej tė gjenin vend. Kjo na lė mbrapa nė diskutimin e gjėrave qė do tė duhej tė diskutoheshin”, tha pėrfaqėsuesi britanik nė OKB.

  Ai pėrshėndeti suksesin e filmit kosovaro- britanik HOME i cili javėn e kaluar fitoi njė ēmim nė garėn britanike tė filmit BAFTA.
  Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •