Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,176
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Presidenti Hashim Thai Mik i Madhe i Amerikes

  Citim Postuar m par nga Akuamarini Lexo Postimin
  Vllazerim bashkim sot- UdbA
  hahahahahaha
  kur ska nieri qa flet e don me kup nga inati e urrejtja per presidentin vepron keshtu si ti
  po per ket e din populli se qysh e ka mundur ne luft edhe tash ne paq
  pra spo te shiten hiq o dashamiri i daqiqit
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,176
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Presidenti Hashim Thai Mik i Madhe i Amerikes

  Citim Postuar m par nga Akuamarini Lexo Postimin
  Vllazerim bashkim sot- UdbA

  ti baloshi i UDB-es tema eshte per miqesin qe ka Kryelirimtari dhe Presidenti i Kosoves me Amerikanet dhe popullin e saj

  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,176
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Presidenti Hashim Thai Mik i Madhe i Amerikes


  http://gazetablic.com/?p=800070&preview=true
  SHBA-ja fton pr njohjen e Kosovs!

  ngaazeta Blic

  Prfaqsuesi i Shteteve t bashkuara t Ameriks n OKB bri thirrje sot q shtetet q nuk e kan njohur ende Kosovn, ta bjn kt.

  Gjat debatit pr Kosovn n kshillin e Sigurimit t OKB-s, prfaqsuesi amerikan tha se Uashingtoni e mbshtet Kosovn n zhvillimin e saj ndrsa i ka dhn mbshtetje dialogut me Serbin q po zhvillohet n Bruksel nn ndrmjetsim t Bashkimit Europian.

  Debati i sotm ishte i pari q nga ndrrimi i administrats n Shtpin e Bardh kur Donald Trump mori drejtimin e SHBA-ve.


  Dy shtetas suedez u prfshin n vrasjen n Pej

  Ne e mbshtesim njohjen e prgjithshme t Kosovs dhe inkurajojm ato shtete q nuk e kan njohur Kosovn ta bjn kt dhe ti bashkohen m shum 114 shteteve q e kan br tashm kt, tha prfaqsuesi amerikan.

  Ai bri thirrje q UNMIK t zvoglohet.

  Do t ishte fatkeqe q UNMIK t kthehet ta bj at q ka br sepse realiteti tani sht ndryshe nga viti 1999 apo nga viti 2008 kur sht ristrukturuar, tha ai.

  Vazhdojm ta mbshtesim rolin qensor q ka BE ndrsa Beogradi e Prishtina duhet t ndrmarrin hapa t domosdoshm dhe t punojn n normalizimin e marrdhnieve, shtoi prfaqsuesi amerikan.

  Ndrsa prfaqsuesi i Britanis s Madhe ishte edhe m konkret kur prmendi incidentet e fundit n veri t Kosovs.

  Treni provokues dhe muri i paligjshm nuk do t duhej t gjenin vend. Kjo na l mbrapa n diskutimin e gjrave q do t duhej t diskutoheshin, tha prfaqsuesi britanik n OKB.

  Ai prshndeti suksesin e filmit kosovaro- britanik HOME i cili javn e kaluar fitoi nj mim n garn britanike t filmit BAFTA.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •