Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2002
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  "GAZETA E ATHINES" ne internet gazeta shqiptare e emigranteve ne Greqi

  "GAZETA E ATHINES" ne internet gazeta shqiptare e emigranteve ne Greqi

  Ka dalur ditet e fundit ne intenet gaqeta e njohur per emigrantet shqiptare ne Greqi , gazeta " Gazeta e Athines " .

  Keshtu faqja shqiptare ILLYRIA - ARBERIA - ALBANIA ( I-A-A ) http://Albania.Main-Page.com ka publikuar faqen e e gazetes se vetme shqiptare ne Greqi per Emigrantet ne adresen :

  http://GazetaeAthines.Main-Page.com

  Keshtu mund te vizitoni kete faqe e cila eshte ne hapat e saj te para dhe ku publikohen materialet e " Gazeta e Athines " te cilat jane publikuar me perpara nga kjo gazete e njohur shqiptare.

  Pra vizitoni kete faqe tek http://GazetaeAthines.Main-Page.com dhe jipni mendimin tuaj tek illyriarberialbania@hotmail.com

  Ju faleminderit per vemendjen tuaj ne leximin e kesaj letre

 2. #2
  I Djathtė
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  713
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ju lumte,

  Anton!
  Por sot, Shqypni, pa m'thuej si je?

Tema tė Ngjashme

 1. Ēfarė mendoni pėr Ahmet Zogun?
  Nga honzik nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 242
  Postimi i Fundit: 03-03-2014, 07:03
 2. Letersia Shqiptare
  Nga new-man nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2009, 11:28
 3. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 4. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •