Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,563
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  Nj nga lajmet m t lexuara kto dit, ka qen deklarata e Amarda Tosks, se ajo dhe bashkshorti i vet, Ermal Mamaqi, kan bler nj vil n kompleksin Rolling Hills.
  Vilat n kt kompleks kushtojn nga 400 deri n 500 mij euro.
  Nj shifr shum e madhe pr shqiptart, por Ami dhe Ermali, edhe pse t rinj n mosh, e kan luksin t blejn nj vil t till.
  Pran tyre kan bler vil m par ish-kryeministri Fatos Nano, Blendi Fevziu, Arian ani, Aleksandr Frangaj etj.
  Jan kta pasanikt e Tirans, q nuk e kan problem t shpenzojn deri n 500 mij euro pr nj vil./Skandal.al
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  Pyetje e lezeme. Pyetje qe "qytetari dixhital" ose edhe ndonje nga keto rilindasit me konesion se kan dhe s'kan per ta bere kurre.

  Duket si pergjigje e thjeshte ;nga korrupsioni o njerezit e korruptuar qe i paguajne por nuk eshte egzaktesisht ashtu.

 3. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  drague (01-12-2016)

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,931
  Faleminderit
  31
  170 falenderime n 125 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  nje vile e tille ben 40 mije euro pa arredim...fut edhe ca euri per token e del llogaria...max. 200 metra katrore

  p.s. sa e shesin e sa jua fusin tjeter muhabet...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  Shtepia nuk kushton sa eshte mimi i ndertimit,kushton aq sa vlersohet nga tregu.... Me 40 mij euro ne Tiran ma ha mendja qe nuk blen dot as nje apartament "3 dhoma-guzhin" nga parafabrikatet e dikurshem,qe jan bere me pun vullnetare.

 6. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  ...por te inkurajon fakti qe dikush po zgjedh nga pellgu i tiranes banore dhe po rrit fidane te rinj mbi letrat jeshile(dollare)

 7. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  770 falenderime n 630 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  - E mban mend o Edi kur te mora nga Parisi e te solla ne Tirane, e te bera minister kulture?!
  - Rri o Tosi, c'na hap zorret e barkut!
  - As nje kostum nuk kishe qe ta vishje kur te bera minister, edhe kostumin e pare une ta bleva?!
  - Po flet percart or Tos!
  - Nuk e mban mend he?!
  - Hajde te ngrejme nje dolli per kryeministrin tone te dashur Edi Rama qe sot i nderron kostumet perdite!
  - Gezuar! Gezuar! Gezuar!
  - Po ju bej nje pyetje, per te pare se kush eshte me i zgjuari nga ju ketu ne kete tavoline. Si e ka emrin nje njeri budalla kur behet i pasur e i pushtetshem?
  <askush nuk pipetinte ne tavoline dhe kryeministrit Rama gati sa nuk i shperthyen kokerdhoket e syve nga inati>
  - He ore, si e ka emrin budallai kur behet i pasur dhe i pushtetshem? Qenkeni te gjithe te zgjuar nga fshati i Ilir Metes!
  - Po ua them une. Nje njeri budalla, kur behet i pasur dhe i pushtetshem quhet budalla i pasur dhe i pushtetshem!

 8. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  - Ty te rrasen brenda o Tosi, Ilir Meten e falen se ishte ashtu si thua ti, i trashe kurse une do kaloj pa u lagur. Ja ke per te pare!

 9. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  693
  Faleminderit
  4
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  Keto nuk jon gazetare te mirfillte ,,por njerez te showbiz-it shqiptar

  Keto pergatisin degradimin gradual te rinise Shqiptare dhe jon te te shumtet e rasteve homosexsual dhe lesbi

  Ne te gjithe shtetet e Europes keto financohen nga qendra te fshehta drejtimi ,,,,(para prostitucioni. dhe droge),,,, nuk ka TV dhe bashki qe keto nuk kane vende te ezervuara:

  Edhe ne Kosove po ndodh i njajti fenomen ,,,,,vila dhe makina te shtrenjta per karagjoze qe bajn kanga te tipit ,,,Me thuej a je single,, due me ba love me ju,,,,,lol
  ,,
  Ndryshuar pr her t fundit nga loni-loni : 13-06-2017 m 18:20
  1 meleon pelesher

 10. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 13 postime

  Pr: Pasuria q habit: Ku i gjejn parat gazetart e Tirans pr t bler vila nga 500 mij euro?

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Nj nga lajmet m t lexuara kto dit, ka qen deklarata e Amarda Tosks, se ajo dhe bashkshorti i vet, Ermal Mamaqi, kan bler nj vil n kompleksin Rolling Hills.
  Vilat n kt kompleks kushtojn nga 400 deri n 500 mij euro.
  Nj shifr shum e madhe pr shqiptart, por Ami dhe Ermali, edhe pse t rinj n mosh, e kan luksin t blejn nj vil t till.
  Pran tyre kan bler vil m par ish-kryeministri Fatos Nano, Blendi Fevziu, Arian ani, Aleksandr Frangaj etj.
  Jan kta pasanikt e Tirans, q nuk e kan problem t shpenzojn deri n 500 mij euro pr nj vil./Skandal.al


  Nuk e kam idene se ku i marrin leket gazetaret, por me problematik me duket fenomeni i politikes se "kamur" ne Shqiperi.


  Nuk ka politikane me te felliqur Europa sesa ata Shqiptare. Ballkani ne pergjithesi ka nje Kryesi politike bastarde, por Shqiptaret e kane ngritur ne nje nivel te tyre.

  Gazetari nuk ka fuqi apo pushtet sa nje Politikan Shqiptar, jo vetem sa nje politikan por as sa nje punonjes civil/shteteror.

  Bota mbare kerkon pune ne sektorin privat pasi eshte me terheqes nga ana ekonomike, kurse ne Shqiperi ndodh e kunderta, punet shteterore jane "rruge pasurie" .

  Blendi Fevziu blen ora te vjedhura jashte shteti, kujt i intereson?!

  Kush rri e degjon Fevzin me Ermal Mamaqin?!

  Ai qe ka shume kohe neper duar dhe etje per thashetheme e injorance!

  Shqiptaret te shqetesohen me politiken qe kemi patur tash e 100 vite.

  Ca nga komentuesit ketu shajne Ramen dhe "rilindjen" se gjoja keta e sollen korrupsionin dhe krimin ne Shqiperi, ama harrojne, Fajdet, 97, 98, Gerdecin apo vrasjen e 4 Protestuesve ne Shesh.  Nuk mbroj Ramen, ai eshte po aq i kalbur dhe harbut sa dhe paraardhesit e tij.


  Ku i marrin leket gazetaret apo Pokitikanet?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •