Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
  1. #21

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Jo o HFTengineer ,
    ti ke harruar Tanjug-un dhe Itar- Tass...
    Hajde se po u prish fjalori, nuk ka me kuptim te diskutohet, pasi jemi te gjithe te zote te kepusim karafila...!
    Forca e debatit qendron pikerisht aty ku, te reflektuarit pa ofendim jane me efikase.
    Ja kalofsh mire.
    Mësoi të tjerët me jetën tënde dhe jo me fjalët e tua

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Citim Postuar më parë nga HFTengineer Lexo Postimin
    Ti je nje rrot ka dhe ne **** dhe klloun qe e ke treguar veten disa here, dhe nuk kupton qe ato jane gazeta e New york times si dhe al jazera qe eshte e lidhur me cnn

    qat rrot e qat rreth ka... ma hangesh a morre vesh trapi i mbram phuuuuu pis muti
    perse ofendon terrorist
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  3. #23

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Me vjen keq, po une largohem nga teme si kjo dhe fjalor si ky...!
    Me emra kafshesh jan te gjithe ne gjendje, te diskutohet si njerez eshte problem i madh per shqipet kryelarte...
    Pershendetje
    Mësoi të tjerët me jetën tënde dhe jo me fjalët e tua

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Citim Postuar më parë nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Me vjen keq, po une largohem nga teme si kjo dhe fjalor si ky...!
    Me emra kafshesh jan te gjithe ne gjendje, te diskutohet si njerez eshte problem i madh per shqipet kryelarte...
    Pershendetje
    per tiert po bajka mem sha e ofendue e une spo bajka me jau kthye a hehehehe
    jo more jo si e meritoin do tia kthej
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e HFTengineer
    Anëtarësuar
    24-04-2016
    Postime
    469

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Citim Postuar më parë nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Jo o HFTengineer ,
    ti ke harruar Tanjug-un dhe Itar- Tass...
    Hajde se po u prish fjalori, nuk ka me kuptim te diskutohet, pasi jemi te gjithe te zote te kepusim karafila...!
    Forca e debatit qendron pikerisht aty ku, te reflektuarit pa ofendim jane me efikase.
    Ja kalofsh mire.


    Eshte autori qe perdori pe https://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

    https://en.wikipedia.org/wiki/Red_herring
    [Ai ka perdor shume te tjera po po te them me te thjeshtat qe a kan bere]

    i pari dhe ne vend qe te pergjigjet me fakte me flet me idjotlliqe dhe Ad_hominem



    Prandaj po i pergjigjem si me eshte pergjigj ,meshte pergjigj si idjot ,dhe po i drejtohem sikur ti flas copave te idjotve.

    Nqs ai e hap temen dhe me nuk di me dhen pergjigje dhe trajtuar temen, athere mos te hapi.
    Ndryshuar për herë të fundit nga HFTengineer : 16-12-2016 më 20:16

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia



    ISIS i ofron koalicion Serbisë


    GazetaExpress E hënë, 21 Dhjetor 2015 16:19



    ISIS ka ndryshuar qasjen në luftën kundër Perëndimit. Paralelisht me kërcënimet e zakonshme në adresë të rreth 60 vendeve në videon e re të publikuar në internet vërehet një risi, shkruajnë mediumet serbe.

    Pjesëtarët e fraksionit turk të ISIS-it paralajmërojnë ofanzivë të re myslimane në evropë, kurse ndihmë të posaçme kërkojnë nga serbët, transmeton “Lajm”.

    “Ne sërish do të vijmë për ta nënshtruar Evropën. U bëjmë apel ballkanasve, e posaçërisht serbëve, të cilët kanë vuajtur shumë nën çizmen perëndimore, të na bashkëngjiten në luftën e shenjtë kundër Evropës demoniane e cila është zhytur në dekadencë dhe amoral ngjashme me Sodomën dhe Gomorën. Serbë, nëse na bashkëngjiteni në invazionin kundër Evropës së kalbur djallëzore, do të keni benefite të mëdha edhe në aspekt territorial edhe në aspekt ekonomik. Ne nuk ua ofrojmë eurointegrimet e kota prej të cilave nuk fitoni asgjë, por u ofrojmë pushtimin dhe bashkimin e Evropës nën forcën tonë. Ju nuk keni shkas për të mbrojtur Evropën pas Jasenovacit dhe pas largimit të serbëve nga Kroacia.

    Ne nuk dëshirojmë të luftojmë me ju, por bashkërisht të ngulitim gozhdët e fundit në arkivolin e Evropës së vdekur. E përshëndesim faktin se keni lejuar të kalojnë gjysmë milionë muslimanë të cilët shkojnë në Gjermani me qëllim që atje të krijojnë Shtetin Islamik Gjermani. Për këtë arsye besojmë se do të lëshoni koalicionin djallëzor dhe do të na bashkangjiteni neve që ju ofrojmë shumë më tepër se eurointegrimet– ju ofrojmë të gjitha pasuritë e Evropës. Ju ofrojmë mundësi për hakmarrje për shkak të bombardimeve të vitit 1999, por edhe për shkak të gjenocidit që Perëndimi shumë herë e ka ushtruar ndaj jush. Mos harroni se para më shumë se tre shekujve, bashkë me ne i jeni vërsulur Vjenës. Ju përshëndesim me “Allahu është i madh, vëllezër serbë”,thuhet në porosinë e ISIS-it.
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e ximiabedini
    Anëtarësuar
    30-09-2012
    Postime
    27

    Për: ‘Mjekroshët’ në Kosovë i financon Serbia

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin


    ISIS i ofron koalicion Serbisë


    GazetaExpress E hënë, 21 Dhjetor 2015 16:19



    ISIS ka ndryshuar qasjen në luftën kundër Perëndimit. Paralelisht me kërcënimet e zakonshme në adresë të rreth 60 vendeve në videon e re të publikuar në internet vërehet një risi, shkruajnë mediumet serbe.

    Pjesëtarët e fraksionit turk të ISIS-it paralajmërojnë ofanzivë të re myslimane në evropë, kurse ndihmë të posaçme kërkojnë nga serbët, transmeton “Lajm”.

    “Ne sërish do të vijmë për ta nënshtruar Evropën. U bëjmë apel ballkanasve, e posaçërisht serbëve, të cilët kanë vuajtur shumë nën çizmen perëndimore, të na bashkëngjiten në luftën e shenjtë kundër Evropës demoniane e cila është zhytur në dekadencë dhe amoral ngjashme me Sodomën dhe Gomorën. Serbë, nëse na bashkëngjiteni në invazionin kundër Evropës së kalbur djallëzore, do të keni benefite të mëdha edhe në aspekt territorial edhe në aspekt ekonomik. Ne nuk ua ofrojmë eurointegrimet e kota prej të cilave nuk fitoni asgjë, por u ofrojmë pushtimin dhe bashkimin e Evropës nën forcën tonë. Ju nuk keni shkas për të mbrojtur Evropën pas Jasenovacit dhe pas largimit të serbëve nga Kroacia.

    Ne nuk dëshirojmë të luftojmë me ju, por bashkërisht të ngulitim gozhdët e fundit në arkivolin e Evropës së vdekur. E përshëndesim faktin se keni lejuar të kalojnë gjysmë milionë muslimanë të cilët shkojnë në Gjermani me qëllim që atje të krijojnë Shtetin Islamik Gjermani. Për këtë arsye besojmë se do të lëshoni koalicionin djallëzor dhe do të na bashkangjiteni neve që ju ofrojmë shumë më tepër se eurointegrimet– ju ofrojmë të gjitha pasuritë e Evropës. Ju ofrojmë mundësi për hakmarrje për shkak të bombardimeve të vitit 1999, por edhe për shkak të gjenocidit që Perëndimi shumë herë e ka ushtruar ndaj jush. Mos harroni se para më shumë se tre shekujve, bashkë me ne i jeni vërsulur Vjenës. Ju përshëndesim me “Allahu është i madh, vëllezër serbë”,thuhet në porosinë e ISIS-it.
    taniug ma mir se ti kete smund te di askush
    Përderisa është dikush në Qiell që më mbron...Nuk ka askush në Tokë që më mposhtë...[/FONT]

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •