Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
  1. #21
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221

    Për: Enver Hoxha ia shiti Kosovën Jugosllavisë pasi jugosllavët e dinin që ai ishte homoseksual

    Mire pra, mire, une nuk analizova Zogun e as qe e ngrita ne piedestal Enverin, perkundrazi......vetem se nuk pajtohem me ty se mund t'i falen krimet!!
    Pastaj, asnje diktator komunist nuk e ka mekembur popullin e vet me shume se Enveri......madje, Stalini dhe Mao qene akoma me te tmerrshem ne krime....eshte historia e çdo diktature, kush me shume e kush me pak...
    Jarigas

  2. Anetarët më poshtë kanë falenderuar jarigas për postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  3. #22
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anëtarësuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,327
    Postimet në Bllog
    7

    Për: Enver Hoxha ia shiti Kosovën Jugosllavisë pasi jugosllavët e dinin që ai ishte homoseksual

    Enveri ishte nje njeri teper i zgjuar, mizor, manipulues, jo domosdoshmerisht shume i kulturuar apo i shkolluar, ego-centrik, narcizist, pse jo edhe homoseksual latent, si edhe vampir psikologjik e sentimental, i cili keq-perdori per 40 vjet shpresat e ketij populli te sfilitur nga fati dhe historia.
    Ajo cfare me shqeteson me se shumti, eshte fara e perversitetit qe mbolli nder njerezit qe per 45 vjet e adhuruan si te ishte Zot.

  4. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Neteorm për postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  5. #23
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Anëtarësuar
    19-02-2015
    Postime
    2,565

    Për: Enver Hoxha ia shiti Kosovën Jugosllavisë pasi jugosllavët e dinin që ai ishte homoseksual

    Flet mjeku francez: Ja pse Enver Hoxha e mbante Shqipërinë të izoluar
    Kur e pyeta Enverin se kush ishte arsyeja qe po e mbante Shqiperine te izoluar, ai u pergjigj: "Doktor, une do ti mbaj kufijte mbyllur edhe per disa vjet, sepse ky vend duhet ndertuar dhe ky popull duhet ndergjegjesuar. Ne qofte se une do te hap kufijte, shumica dermuese do te emigroje, sic kane bere ne shekuj. Shqiptari eshte i afte te jape maksimumin ne toke te huaj, ndersa per vendin e vete kontribon ne kafene dhe restorante duke pire raki rrushi dhe dellenje".

    | Paul Milliez | (Mjeku francez i Enver Hoxhes)

  6. Anetarët më poshtë kanë falenderuar Akuamarini për postimin:

    bsdev (01-03-2017)

  7. #24
    Peace and love
    Anëtarësuar
    16-06-2006
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    1,897

    Për: Enver Hoxha ia shiti Kosovën Jugosllavisë pasi jugosllavët e dinin që ai ishte homoseksual

    Po por ne 1941 e u bashku prape me Kosoven

  8. Anetarët më poshtë kanë falenderuar murik për postimin:

    bsdev (01-03-2017)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalët Kyçe për Temën

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •