Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 89 prej 89
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Antarsuar
  30-09-2012
  Mosha
  30
  Postime
  38
  Faleminderit
  18
  8 falenderime n 7 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  ku po te dhem jaran
  Prderisa sht dikush n Qiell q m mbron...Nuk ka askush n Tok q m mposht...[/FONT]

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga ximiabedini Lexo Postimin
  natyrisht misioni juaj eshte te vritni dhe tua mbyllni gojen sa ma shum shqiptarve, ky ka qen mison i babait te juaj sllobes qe ju ka lan amanet ,dhe deri me tani jeni duke zbatu per mrekulli ju lumt
  tradhtarve si puna e jote plumbin ne ball hallall zoti na e ban me jau dhan
  slloben e kemi mujt me luft dhe ai cofi
  por juve bashkpuntorve te ti hala kini mbet edhe do
  veq ka me ju ardh reni e kemi me ju palue nji nga nji
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave


  Prgjigju o Albin! A sht e vertet q gruaja juaj sht vajza e Zoran Sokoloviit?

  Shpresoj se Lvizja Vetvendosje nuk do ta konsidroj si provokim apo sulem ndaj tyr.
  E verteta q n Republikn e Kosovs veprojn mbi 70 sherbime t huja q nuk ja dojn t miren n vendit ton, t dashur. Por ty Zotri Albin Kurt po tu drejtona me kto pytje direkte.
  Historia jon na mson se Ahmet Zogu ka ardh n pushtet pikrisht me retorika patriotike , dhe pastaj sht br edhe Mbret, dhe n fund arriti kulmin bashkpuntor i shklqyer i Serbis. Po ju Zotri Albin Kurti pozicioni yt n dukje q shfaqet si shum atdhetar, q uroj ta kesh t vrtet. A sht e vertet se ju me bashkshorten e juaj jeni njohur n burg? Ajo a ka qen puntore n kryqin e kuq gjat kohes s juaj n burg? A sht e vertet se sht me pasaport Norvegjez, por me origjin serbe? A sht e vertet q sht vajza e Zoran Sokoloviit? sht mire tja spjegosh publikut keto gjra !!Arsyja q ti parashtrova kto pytje sht se je figur publike,politike (Deputet), Ish kryetar i Lvizjes Vetvendosje, nj subjekti parlamentar me pretendime pr t ardhur n pushtet, gj q sht krejt demokratike e normale. Besoj se pajtohesh q nnen nuk e zgjedh dot vet, por gruan? e zgjedh vet. A je dhendr i Serbis? Kt pytje kam pas n plan q ta bj kudo q t mu kish dhen mundsia. Nse sht vertet e kundrta e ketyr informatave q posedoj kerkoj falje, por JO pa ju prgjigjur Ti pytjev q tPrgjigju o Albin !! shkruar nga Florim Rrudhani.ju spjegoht e verteta qyttarv.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  'Blasfemuesi' denohet me vdekje per deklarim te realitetit?! Ju duhet te kerkoni falje Zotit por edhe te gjithe shqiptareve sepse ju po e deklaroni genjeshtren ndersa ne te verteten e deklarojme. Perse duhet te te kerkoj ty falje, une ste kam borxh ty asgje, thjeshte po e them realitetin e hidhur mbi islamin.
  Mua mos me kerko asgje, un s'jam prift per te t'i fal ty mekatet, se sikur t'isha, do te kisha lar me Karsher aq shume qe je i zhytur.

  Me vdekje apo jo, eshte e natyrshme dnimi i blasfemuesit. Tani nese ti ben blasfemi duke mendu se po e tregon realitetin, e bartsh me shendet dnimin.

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin

  Prgjigju o Albin! A sht e vertet q gruaja juaj sht vajza e Zoran Sokoloviit?

  Shpresoj se Lvizja Vetvendosje nuk do ta konsidroj si provokim apo sulem ndaj tyr.
  E verteta q n Republikn e Kosovs veprojn mbi 70 sherbime t huja q nuk ja dojn t miren n vendit ton, t dashur. Por ty Zotri Albin Kurt po tu drejtona me kto pytje direkte.
  Historia jon na mson se Ahmet Zogu ka ardh n pushtet pikrisht me retorika patriotike , dhe pastaj sht br edhe Mbret, dhe n fund arriti kulmin bashkpuntor i shklqyer i Serbis. Po ju Zotri Albin Kurti pozicioni yt n dukje q shfaqet si shum atdhetar, q uroj ta kesh t vrtet. A sht e vertet se ju me bashkshorten e juaj jeni njohur n burg? Ajo a ka qen puntore n kryqin e kuq gjat kohes s juaj n burg? A sht e vertet se sht me pasaport Norvegjez, por me origjin serbe? A sht e vertet q sht vajza e Zoran Sokoloviit? sht mire tja spjegosh publikut keto gjra !!Arsyja q ti parashtrova kto pytje sht se je figur publike,politike (Deputet), Ish kryetar i Lvizjes Vetvendosje, nj subjekti parlamentar me pretendime pr t ardhur n pushtet, gj q sht krejt demokratike e normale. Besoj se pajtohesh q nnen nuk e zgjedh dot vet, por gruan? e zgjedh vet. A je dhendr i Serbis? Kt pytje kam pas n plan q ta bj kudo q t mu kish dhen mundsia. Nse sht vertet e kundrta e ketyr informatave q posedoj kerkoj falje, por JO pa ju prgjigjur Ti pytjev q tPrgjigju o Albin !! shkruar nga Florim Rrudhani.ju spjegoht e verteta qyttarv.
  Cfar mentaliteti qe keni ju fshatundaret e pydykys, aman aman !!

  Po edhe sikur t'ishte nna e hashimit, se kjo pune nuk ndryshon asgje !

  Skenderbeu e kishte nenen hakikat serbe, edhe ka ?

  Albini do te biente teper posht, nese do t'ju jipte pergjigje sa per t'ju mos lene nen ankth te telenovelave turko-latine !

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Cfar mentaliteti qe keni ju fshatundaret e pydykys, aman aman !!

  Po edhe sikur t'ishte nna e hashimit, se kjo pune nuk ndryshon asgje !

  Skenderbeu e kishte nenen hakikat serbe, edhe ka ?

  Albini do te biente teper posht, nese do t'ju jipte pergjigje sa per t'ju mos lene nen ankth te telenovelave turko-latine !
  po ky veq ja paska fut kot qe e paska pyt albushin
  se na e dim qe eshte dhenderr dhe shpiun i shkieve ky terrorist
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 7. #87
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  681
  Faleminderit
  41
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  po ky veq ja paska fut kot qe e paska pyt albushin
  se na e dim qe eshte dhenderr dhe shpiun i shkieve ky terrorist
  Mir qe po e dini, tani tregom, pse partia yte po e shkaterron kete vend ? Pse po e vjedhe ? Pse po i varferon keta njerez te shkret ? Ku sheh perparim ti ? Je i punesuar diku ? Sa ke rrogen ? Se fqinjet e mi, dhe 90% e lagjs t pa-pune jan.

 8. #88
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  21,167
  Faleminderit
  37
  212 falenderime n 206 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Mir qe po e dini, tani tregom, pse partia yte po e shkaterron kete vend ? Pse po e vjedhe ? Pse po i varferon keta njerez te shkret ? Ku sheh perparim ti ? Je i punesuar diku ? Sa ke rrogen ? Se fqinjet e mi, dhe 90% e lagjs t pa-pune jan.
  ata tut siq po thue sigurisht kan qen bashkpuntor te shkaut si ti
  e per ju skemi mshir hiq ama bash hiqqqq
  per ndryshe shqiptaret jan te knaqur me ket shtet e keto te arritura
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 9. #89
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,563
  Faleminderit
  412
  143 falenderime n 137 postime

  Pr: Arrestohen 6 Terrorist t VV-s, pr hedhje t bombave

  Citim Postuar m par nga ximiabedini Lexo Postimin
  ku po te dhem jaran
  Ani vella vazhdoni mire e keni vetem vazhdoni me kercenime e ofendime, sdi pse debatoj une me ju kur ju skeni kurrfare mendje ne koke.
  Destroyer of falsehood :)

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •