Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-02-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  32
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kam nevoj per ndihme

  Po kerkoj nje dhe se gjej dot 😄😄 Albaguard liri demokraci 👍
  Me Timon Pa Timon Pogradeci Mban Kampjon!!:p

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Djal_Pogradecar pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,557
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kam nevoj per ndihme

  Ai ku ka shku ??

  ai Plaku ******

  do e kene vra te tjere para meje
  se une ca i kam shkru ne Pc do tja bej ne realitete
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Vinjol pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  35
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Kam nevoj per ndihme

  akoma lufte me tastiera ju ore xaxaxaxax
  Na mbyten servilat.com

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •