Close

Rezultati i Sondazhit: A keni besim tek reforma n drejtsi?

Votues
106. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Shum besim

  10 9.43%
 • Kam besim

  16 15.09%
 • Pak besim

  20 18.87%
 • Aspak besim

  60 56.60%
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 83 prej 83
 1. #81
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  afr kojshis
  Postime
  224
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 6 postime

  Pr: A keni besim tek reforma ne drejtsi?

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  E ndoqet prononcimin e Paskal Milos ne lidhje me rolin e ambasadorit Lu?

  Ne vend qe te falenderoje Lu-ne per perpjekjen e jashtzakonshme per te nzjerre shqiptaret nga kthetrat e hajduteve, i thote qe po na prek sovranitetin!!
  Ah mor Milo-zorragjiu!! Qe u zenshin nemat e shqiptareve.
  Paske pas te drejt Skender76. Paskualinos i asht mbush mendja se di gjithka, edhe ka ka n' mend tjetri, se tane kohen ka pas fol ka thoshte partia.

 2. #82
  Erlis Maska e Stilografi
  Antarsuar
  14-07-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: A keni besim tek reforma ne drejtsi?

  Me kete Kryeminister frikacak, nuk kemi
  Ka frika nga Berisha dhe shpura e tij
  i REMEMBER THE LAST WAR

 3. #83
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,165
  Faleminderit
  11
  196 falenderime n 162 postime

  Pr: A keni besim tek reforma ne drejtsi?

  Reforma n Drejtsi sht nj fars pr t'i hedhur hi syve popullit i cili po e braktis vendin do dit. Duan t'i thon q shikoni, Shqipria po bhet.!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •