Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-02-2016
  Postime
  18
  Faleminderit
  11
  3 falenderime nė 3 postime

  Masakrat e Kriminelit Mehmet Fatih mbi Shqiptaret. Fakte nga Kronikat e Tursun Beut.

  Artikulli i plot ndodhet ketu http://bit.ly/1Uj6bxx

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  938
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Masakrat e Kriminelit Mehmet Fatih mbi Shqiptaret. Fakte nga Kronikat e Tursun Beut.

  Deri diku keto masakra ishin edhe reforma per te pastruar mitren shqiptare nga rraca te papranueshe apo reaksionare si ajo e cameve romeve rumuneve etj...por me pas u kuptua plani i turqve dhe qellimi tyre per te integruar ne shqiperi perbri Europes mongole tatare apo Ruse sic quhen luanet e Azise.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •