Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e saracina
    Anėtarėsuar
    24-03-2014
    Postime
    5

    Social network qe te paguan te kryesh te njejtin aktivitet si ne Facebook

    Eshte nje faqe sociale si facebook, quhet TSU, nje risi per vitin e fundit, qe te paguan per aktivitetin qe ti kryen aty. Faqja eshte shume e ngjashme me facebook, ti krijon rrjetin tend te miqve, poston foto dhe video, pelqen gjerat qe postojne njerezit e tjere, por ketu paguhesh per te gjitha keto. Parate qe fiton mund te kalojne me cek ose Paypal. Une personalisht kam disa muaj qe jam regjistruar dhe tashme kam marre mbi 200 USD. Kush eshte i interesuar mund te regjistrohet:

    http://bit.ly/1XbeVnD
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saracina : 19-10-2015 mė 01:43

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e saracina
    Anėtarėsuar
    24-03-2014
    Postime
    5

    Pėr: Social network qe te paguan te kryesh te njejtin aktivitet si ne Facebook

    Citim Postuar mė parė nga saracina Lexo Postimin
    Eshte nje faqe sociale si facebook, quhet TSU, nje risi per vitin e fundit, qe te paguan per aktivitetin qe ti kryen aty. Faqja eshte shume e ngjashme me facebook, ti krijon rrjetin tend te miqve, poston foto dhe video, pelqen gjerat qe postojne njerezit e tjere, por ketu paguhesh per te gjitha keto. Parate qe fiton mund te kalojne me cek ose Paypal. Une personalisht kam disa muaj qe jam regjistruar dhe tashme kam marre mbi 200 USD. Kush eshte i interesuar mund te regjistrohet:

    http://bit.ly/1XbeVnD
    Eshte nje mundesi shume e mire per kedo. Nese dini te perdorni Facebook, nuk do keni asnje problem per te perdorur dhe kete rrjet social.

    Nese po pyesni veten pse nuk keni degjuar gje per kete rrjet te ri social, eshte sepse Facebook ka bllokuar cdo link qe vjen nga faqja TSU. Te kete frike Mark Zuckerberg nga konkurrenca valle?

    Por ky rrjet social eshte nje realitet, ai ndan 90% te te ardhurave qe realizon nga reklamat me user-at e tij.

    http://bit.ly/1XbeVnD

    Ju lutem ndani dhe ju eksperiencat tuaja me mua per kete rrjet te ri social. Si ju duket? Eshte i lehte per t'u perdorur? Ne vecanti une pelqej shume versionin mobile te ketij aplikacioni. Po ju?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saracina : 19-10-2015 mė 14:53

  3. #3
    Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
    Anėtarėsuar
    29-03-2012
    Postime
    654

    Pėr: Social network qe te paguan te kryesh te njejtin aktivitet si ne Facebook

    po nje klecke duhet ta kete kjo faqe ??
    "Me mire nje dhimbje pa emer,sesa nje emer me dhimbje"

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e saracina
    Anėtarėsuar
    24-03-2014
    Postime
    5

    Pėr: Social network qe te paguan te kryesh te njejtin aktivitet si ne Facebook

    Asnje klecke nuk ka, eshte nje risi.

    Mund ta perdoresh dhe per qellime marketingu, nese do te cosh trafik te nje faqe jotja e internetit.

    Duke qene se te gjithe qe jane regjistruar duan te fitojne personalisht sa me shume, mund te kesh nje numer me te madh miqsh dhe ndjekesish se ne rrjetet e tjera sociale. Mund te shohesh ca komente koti, tip Nice, beautiful qe i bejne sa per sy e faqe. Por dikush qe do te perfitoje nga nje rrjet social me nje numer shume te madh ndjekesish, mund te dije si ta shfrytezoje ne favor te tij.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •