Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8

Tema: Skuqja

  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Skuqja

    A ka qene ndonjeri lrej jush tip q skuqej nga sikleti dhe me pas e ka kaluar kt gjendje? Si ja keni dal mban?

  2. #2
    Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
    Anėtarėsuar
    29-03-2012
    Postime
    654

    Pėr: Skuqja

    Uj kam qen tip I tille qe skuqesha per nje fjal qe me thonin ..... Thjesht tn se caj koken ca me thone te tj ...... Puna esht ktu qe duhet te dish te menaxhosh emocionet e tuja , kur kisha takime apo ndonje prezantim per ta bere ne shkolle gjithmone filloja te dredhesha dhe fjalet me iknin nga mendja , mos te them pastaj per te skuquren qe behesha si spec .... Tani e kam gjet ilacin thjesht mendoj sikur jam vetem dhe vazhdoj te them ate qe kam pregatitur me pare , nje menyr shum efkase pak a shum si joga eshte dhe te mbushesh 3 here thell me fryme mbaji syt mbyllur dhe perserit me vete 3 her jam I qete , jam I qete jam I qete

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Pėr: Skuqja

    Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
    Uj kam qen tip I tille qe skuqesha per nje fjal qe me thonin ..... Thjesht tn se caj koken ca me thone te tj ...... Puna esht ktu qe duhet te dish te menaxhosh emocionet e tuja , kur kisha takime apo ndonje prezantim per ta bere ne shkolle gjithmone filloja te dredhesha dhe fjalet me iknin nga mendja , mos te them pastaj per te skuquren qe behesha si spec .... Tani e kam gjet ilacin thjesht mendoj sikur jam vetem dhe vazhdoj te them ate qe kam pregatitur me pare , nje menyr shum efkase pak a shum si joga eshte dhe te mbushesh 3 here thell me fryme mbaji syt mbyllur dhe perserit me vete 3 her jam I qete , jam I qete jam I qete
    po por puna esht qe une nuk mund te mbyll syt e t them tre her jam i qete kur cohem ne mesim apo n raste t tjera kur skuqem sepse do ngjaja anormal

  4. #4
    Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
    Anėtarėsuar
    29-03-2012
    Postime
    654

    Pėr: Skuqja

    Jo e ke gabim .... E shikon qe ti je shum tip paragjykues ndaj vetvetes ??? Dmth ben ate gje qe per te tj duket normale dhe nuk e ben ate gje qe per ty esht mjaft e mire , ne raste te tilla mer fryme thell dhe qetso mendjen o cun . Po te them qe un e kam pas akoma me te theksuar se ty kete gjendje jo vetem qe skuqesha po kishte raste qe pesoja dhe kriza ne bark vetem nga stresi ankthi dhe turpesia , nje her ja kam dhen te qares ne mes te klases kur kam qen e vogel ahahah

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Pėr: Skuqja

    Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
    Jo e ke gabim .... E shikon qe ti je shum tip paragjykues ndaj vetvetes ??? Dmth ben ate gje qe per te tj duket normale dhe nuk e ben ate gje qe per ty esht mjaft e mire , ne raste te tilla mer fryme thell dhe qetso mendjen o cun . Po te them qe un e kam pas akoma me te theksuar se ty kete gjendje jo vetem qe skuqesha po kishte raste qe pesoja dhe kriza ne bark vetem nga stresi ankthi dhe turpesia , nje her ja kam dhen te qares ne mes te klases kur kam qen e vogel ahahah
    Dmth ti edhe para klases mbyllje syt edhe thoje "jam e qete jam e qete"

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Pėr: Skuqja

    Citim Postuar mė parė nga ermela sweet Lexo Postimin
    Jo e ke gabim .... E shikon qe ti je shum tip paragjykues ndaj vetvetes ??? Dmth ben ate gje qe per te tj duket normale dhe nuk e ben ate gje qe per ty esht mjaft e mire , ne raste te tilla mer fryme thell dhe qetso mendjen o cun . Po te them qe un e kam pas akoma me te theksuar se ty kete gjendje jo vetem qe skuqesha po kishte raste qe pesoja dhe kriza ne bark vetem nga stresi ankthi dhe turpesia , nje her ja kam dhen te qares ne mes te klases kur kam qen e vogel ahahah
    Ke te drejt kur thua qe jam paragjykues ndaj vetes sepse jam shum,mund ta di sa vjec je ti sepse un jam 18 dhe nk e di se sa koh do vazhdoj kshu

  7. #7
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Skuqja

    Do kaloj o Astok mos u merzit ti dhe qe ta dish tiii kur te shkosh edhe caa psh te pakten sa une do kerkosh te skuqesh njer po ske me u skuq dot ahahah
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Pėr: Skuqja

    Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
    Do kaloj o Astok mos u merzit ti dhe qe ta dish tiii kur te shkosh edhe caa psh te pakten sa une do kerkosh te skuqesh njer po ske me u skuq dot ahahah
    E thua nga eksperienca apo kot,dhe sa vjec je ti se un jam 18 dhe se di sesa do vazhdoj

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •