Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Depresioni,me ndihmoni...

    Jam nj djal 18 vjec dhe mendoj se km ren ne depresion pasi kam t gjitha simtomat si prsh ndihem gjithm i lodhur,n ankth,i pashprese,nk perqendrohem dot etj etj
    Nk kt gjendje ka ndikuar shume skuqja ne situata t sikletshme,aq shume saq un km menduar dhe vetvrasjen
    Ju lutem kush me sugjeron nj psikolog nga Shqiperia?? Nj nr kontakti ose skyle,ose facebook ju lutem shume

  2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan atsok pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    Sterlin ANGEL (28-03-2015)

  3. #2
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    Zoti te ndihmofte!

    Shpresoj te jap info ndokush qe di.

  4. #3
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anėtarėsuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    futja alkool
    Gjaku lahet me Gjak

  5. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2004
    Postime
    5,895

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    ke ushtrime yoga te cilat shoqeruar edhe me diete dhe agjerim jane nje kure e sigurte natyrale kunder depresionit bej nje kerkim ne google dhe mos humb kohe dhe mos u dekurajo kurre

  6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:


  7. #5
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    Astok nga je qe te te sugjerojne nje psikolog...
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  8. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2015
    Postime
    25

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
    Astok nga je qe te te sugjerojne nje psikolog...
    nga gjirokastra

  9. 3 antarėt mė poshtė falenderuan atsok pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    martini1984 (28-03-2015),Sterlin ANGEL (28-03-2015)

  10. #7
    i/e regjistruar Maska e Aferim
    Anėtarėsuar
    11-02-2015
    Vendndodhja
    Suedi
    Postime
    497

    Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

    Citim Postuar mė parė nga atsok Lexo Postimin
    Jam nj djal 18 vjec dhe mendoj se km ren ne depresion pasi kam t gjitha simtomat si prsh ndihem gjithm i lodhur,n ankth,i pashprese,nk perqendrohem dot etj etj
    Nk kt gjendje ka ndikuar shume skuqja ne situata t sikletshme,aq shume saq un km menduar dhe vetvrasjen
    Ju lutem kush me sugjeron nj psikolog nga Shqiperia?? Nj nr kontakti ose skyle,ose facebook ju lutem shume
    Vetevrasje? Ti s'qenkeshe normal jo - 18 vjeē ene shqyrtuake vetevrasjen? Ore, po me vetevrasjen nuk mbyllet problemi, pos zgjerohet - nuk ke prinder? Nuk mendon per ta, apo je i egoist? Sado probleme te kesh, per moshen qe ke, nuk mund te krahasohen me problemet qe has nje me i moshuar sesa une dhe ti. Mos u bej i marre te mendosh vetevrasjen - mos u vetmo shoqerohu me njerez, shfaqju problemin. Une personalisht, thene te verteten, po, dikur gjithashtu edhe une e mendoja vetevrasjen derisa e ema me gjeti me 7 tableta (hape) ecstasy ne dore.....nuk kishte idene se ē'ishin ato nderkohe m'u drejtua dhe me tha:

    "-Bir, Ne ke dhembje koke, piji vetem dy nga to" me i buzeqeshje i ēike ashtu te dyshimte.......i hodha te shtata......jetoj ne Suedi, ne shtetin me mė shume vetevrasje ne gjithe boten.
    Derisa te jete Shqiperia gjysmake, shqiptaret kane per t'u ndjere inferiore edhe ne trojet e tyre.

  11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Aferim pėr postimin:

    Kunadhe Kelcyre (28-03-2015)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •