Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-04-2012
    Postime
    29

    kamera sigurie

    Nese mundet dikush te me ndihmoi kan ca kamera sigurie jan me wifi emri i kamerav esht zmodo po me wifi spo mundem ti shikoi vetem me kablo nese di dikush re me tregoi siponoin me wifi

  2. #2
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: kamera sigurie

    nese kamera eshte e lidhur me te njejtin rrjet qe perdor Wifi nuk i sheh dot. Duhet 3g ose wifi me Ip tjeter
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-04-2012
    Postime
    29

    Pėr: kamera sigurie

    Po si ti ndrroi ip apo cilt jan hapat qe do ti bej

  4. #4
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: kamera sigurie

    nuk e di sinqerisht sjam e ksaj fushe une per vete perdor eagle eyes ne tel tim per biznesin dhe kur jam ne objekt perdor 3G
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-04-2012
    Postime
    29

    Pėr: kamera sigurie

    po zotri dhe un kam kamerat zmodo dhe mund te ndihmoj hapi par hyn ne zmodo guide shkarko programin my ip pasi ta marrish programin kliko aty ke ip e kamerave kamerat duhet te jen te lidhura me rrjet kliko ne ip te kamerav gjej Wi fi dhe lidh me me WiFi qeke ne qoft se lidhja behet te shkruan sukses ateher hiq kanlot e kamerav ne monitor fshi ip qe ke padur me kablo dhe do te shfaqen kamerat me ip te WiFi

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-04-2012
    Postime
    29

    Pėr: kamera sigurie

    me tregu ne piken ku ki arrit qe te ndihmoi me leht thjesht te jem me i kjart

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •