Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Krishtelindjet per te krishteret e forumit! Gjithashtu gezuar Vitin e Ri! 2015 u prufte vetem te mira shqiptareve kudo qofshin! Gezuar!
  AUTOCHTHONOUS

 2. #22
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  38
  Postime
  917
  Faleminderit
  5
  37 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Vitin e Ri 2015 !

  Shendet, Harmoni dhe Fat per Ju dhe Familjet tuaja.

  Miqesisht dhe me Mirenjohje!
  Ervisi
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 3. #23
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!


 4. #24
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Welcome 2015 please be good to us.����
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  gezuar Busy dhe te gjithe antaret e fsh
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 6. #26
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar edhe ti par paē nje vit te lumtur.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Vitin e Ri 2015 !
  Shendet, Harmoni dhe Fat per Ju dhe Familjet tuaja.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 8. #28
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Shumė urime dhe nga ana ime pėr tė gjithė ju qė festoni. Lumturi e dashuri nė familjet tuaja qofshin ēdo herė
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 9. #29
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Gezuar Embelsireeeeeeeeeee
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •