Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
  1. #21
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  2. #22
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Edhe pas pothuajse 2 vjet Qeverisje sė Rilindjes, korrupsioni dhe kushtet jashtėzakonisht tė kėqia nė shėndetėsi vazhdojnė tė jenė si mė parė..

    I harrove akuzat z Rama ? Po t'i freskoj pak ...!!


    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Wordless : 18-01-2015 mė 16:29
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-12-2014
    Postime
    83

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Keta sqenkan PD-ista por te semure, dikush qe kerkon llogari e ben per te rritur mirqenien (piken 1), kerkon nje qeveri qe qeveris dhe ben arritje, keta nuk kerkojne kete gje nga qeveria apo cfardo qeverie tjeter, keta jane te deshperuar per te sjelle PD ne pushtet, madje as vet Saliu seshte kaq i semure, nese do i lexonte do thoshte: Mjaft se le nam se ndejta sa kisha qef ne pushtet.

  4. #24

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Akuzat per nje parti dhe tjetren jane pa kuptim. Nuk mund te shash PS e te mbrosh PD apo anasjelltas. Shqiperia ka mbi 20 vjet qe ecen pothuajse me te njejtin hap. Ekonomia rritet afersisht njesoj, rrogat po ashtu, importet eksportet, e shum shum tregues te tjere.

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-05-2010
    Postime
    37

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    ne mbledhjen e lsi flitet vetem se si ta marrim dhe kujt tja japim ket tenderin... ne mbledhjen e ps rrofte revolucioni... ne mbledhjen e pd kerkohet nje jelek antiplumb blu per kryetarin...

  6. #26
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Berisha akuzohet per ca gjera padrejtesisht dhe i vihen faje qe nuk i takojne.
    Sikur te zgjidhet per here te dyte si kryeminister do jete ok sepse Saliu ka
    eksperience te gjate pune ne drejtim ne parti dhe pushtet.
    Eksperienca ka vlera te pallogaritshme dhe nje gje eshte e sigurte qe puna e tij
    do vije gjithnje e duke u permiresuar sepse ai ka fituar eksperience dhe nxjerre
    mesime nga gabimet ne pune.

    Eshte me mire ta rimarre drejtimin Berisha se sa ndonje i ri ne politike dhe administrate.
    Drejtimit i duhen persona me shume eksperience pune dhe nuk ka asgje te keqe te drejtoje dikush me mbi 15 vjet
    eksperience ne drejtim.
    Saliut ja jap voten.E garantuar qe eshte me i afte se Rama dhe ben pune me te mire eshte me i fokusuar, me inteligjent,
    me deciziv se sa Rama.
    Te dyja partite duhet te heqin dore nga nepotizmi e budalliqe te tilla,favore ne pushtet dhe ndonje vjedhje dhe pislliqe te vockla pa lezet.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 20-01-2015 mė 23:53
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  7. #27
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anėtarėsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,317
    Postimet nė Bllog
    7

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
    Berisha akuzohet per ca gjera padrejtesisht dhe i vihen faje qe nuk i takojne.
    Sikur te zgjidhet per here te dyte si kryeminister do jete ok sepse Saliu ka
    eksperience te gjate pune ne drejtim ne parti dhe pushtet.
    Eksperienca ka vlera te pallogaritshme dhe nje gje eshte e sigurte qe puna e tij
    do vije gjithnje e duke u permiresuar sepse ai ka fituar eksperience dhe nxjerre
    mesime nga gabimet ne pune.

    Eshte me mire ta rimarre drejtimin Berisha se sa ndonje i ri ne politike dhe administrate.
    Drejtimit i duhen persona me shume eksperience pune dhe nuk ka asgje te keqe te drejtoje dikush me mbi 15 vjet
    eksperience ne drejtim.
    Saliut ja jap voten.E garantuar qe eshte me i afte se Rama dhe ben pune me te mire eshte me i fokusuar, me inteligjent,
    me deciziv se sa Rama.
    Te dyja partite duhet te heqin dore nga nepotizmi e budalliqe te tilla,favore ne pushtet dhe ndonje vjedhje dhe pislliqe te vockla pa lezet.
    Shpresoj te kesh shume interesa te kthehet PD ne pushtet,por jo te kerkosh edhe vet doktor Salen,kjo eshte absurde.
    Nje njeri te urryer qe si sot iken 4 jete vetem per te ikur ky nga pusheti..
    Flisni sic eshte per te folur dhe leni ngjyrat politike o njerez...

  8. #28
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Dhe ti prisje te rregullohej brenda nje viti kaosi qe la mbrapa qeverisja e Sales? Mos u zhgenjve dhe ti si pd-stet e forumit se ata prisnin shume nga kjo qeveri.
    P.S Ngrijini problemet por ju lutem hiqeni ate e ka te gjate apo jo qeveria se merr tjeter drejtim tema pastaj.
    Ja ku po lexohemi tani pas 3 vitesh. Ndryshimi?
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  9. #29
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Nė 2013 e kam paguar siguracionin e makinės 4.500 lekė tė reja. Sot e paguajta 18.000 lekė tė reja. Taksat i kam pasur 5.500 lekė tė reja, sot i paguajta 11.000 lekė tė reja. Koalidimin e kam pas paguar 650 lekė tė reja, sot paguajta 1.700 lekė tė reja. Kush mi bėn llogaritė se sa kam humbur vetėm pėr makinėn gjatė qeverisjes Rama.?!
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  10. #30
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anėtarėsuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
    Nė 2013 e kam paguar siguracionin e makinės 4.500 lekė tė reja. Sot e paguajta 18.000 lekė tė reja. Taksat i kam pasur 5.500 lekė tė reja, sot i paguajta 11.000 lekė tė reja. Koalidimin e kam pas paguar 650 lekė tė reja, sot paguajta 1.700 lekė tė reja. Kush mi bėn llogaritė se sa kam humbur vetėm pėr makinėn gjatė qeverisjes Rama.?!
    Prisje ndonje permiresim me Ramen ne pushtet?
    Nejse, jemi ne nje faze ku autokritika nuk vlen nese e rishesim voten per 20€uro apo e rijapim me dijeni ne 2017-en...

    Personalisht gjithe keto shifrat qe me shume te drejte i sjell ketu, une i kam pritur nga Rama qe kur u zgjodh si kryetari i PS-se ne 2005-en!

    PS: Ndjej keqardhje per njerezit te cilet i besuan perrallave te njerzeve!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Duke_Of_Arberia : 04-10-2016 mė 17:23
    Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

  11. #31
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anėtarėsuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
    Prisje ndonje permiresim me Ramen ne pushtet?
    Nejse, jemi ne nje faze ku autokritika nuk vlen nese e rishesim voten per 20€uro apo e rijapim me dijeni ne 2017-en...

    Personalisht gjithe keto shifrat qe me shume te drejte i sjell ketu, une i kam pritur nga Rama qe kur u zgjodh si kryetari i PS-se ne 2005-en!

    PS: Ndjej keqardhje per njerezit te cilet i besuan perrallave te njerzeve!
    Te Rames doja te thoja. Lapsus
    Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-09-2014
    Postime
    992

    Pėr: Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

    Qeveria nuk po mban asnje nga Zotimet qe nderrmorri gjate ketyre disa 10 viteve sebashku dhe vazhdon te mbaje shpresat sociale tek ky pioner francez(meqe franca s'paska patur pirate) apo ish emigrant i ndershem.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •