Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1

    Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermaninë për Shqipërinë

    Ka edhe keshtu talentesh...Eshte nje rast qe FSHF nuk duhet ta humbasi.

    Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermaninë për Shqipërinë

    Talenti 49 milionë eurosh me origjinë shqiptare, Donis Avdijaj, ka vendosur që të përfaqësojë ngjyrat kuq e zi në të ardhmen. Sipas burimeve ekskluzive të aSport.info nga afër familjes së Avdijaj, 18-vjeçari ka vendosur së bashku me babain e tij që të presë dhe të pranojë ofertën që mund të vijë në të ardhmen nga kombëtarja shqiptare. Për këtë arsye ai ka refuzuar dhe kombëtaren gjermane u19, me të cilën luajti deri në shtator, por refuzoi të bashkohej për ndeshjet me Kazakistanin dhe Letoninë në 9 dhe 11 tetor.

    Tani çdo gjë është në dorë të Gianni de Biasit, që duhet të bëjë ftesën drejt talentit që ka klauzolën me të shtrenjtë në Bundesligën gjermane, plot 49 milionë euro. Avdijaj ka shënuar 91 gola në 88 ndeshje me ekipet e moshave të Schalke, si dhe 12 gola në 16 ndeshje me kombëtaret e moshave të Gjermanisë.

    MAPO
    Mos shkruaj gjë kur je me nerva, sepse, ndërsa plaga e gjuhës është më e keqe se e shpatës, mendo ç’ka mund të jetë ajo e pendës

  2. 4 antarët më poshtë falenderuan shigjeta për mendimin e shprehur në këtë postim:

    martini1984 (28-03-2015)

  3. #2

    Për: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermaninë për Shqipërinë

    Kete te shikoje Mustafi,ti leri dokrrat.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. 4 antarët më poshtë falenderuan BlooD_VenoM për mendimin e shprehur në këtë postim:

    martini1984 (28-03-2015)

  5. #3
    i/e regjistruar Maska e Etno3
    Anëtarësuar
    10-03-2014
    Vendndodhja
    Peje
    Postime
    775

    Për: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermaninë për Shqipërinë

    Welcome Avdijaj ...Po forcohen ngjyrat kuq e zi..
    Gjaku lahet me Gjak

  6. 5 antarët më poshtë falenderuan Etno3 për mendimin e shprehur në këtë postim:

    Kunadhe Kelcyre (28-03-2015),martini1984 (28-03-2015)

  7. #4

    Për: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermaninë për Shqipërinë

    Po pra po. Po ftesen qe i beri De Biassi ne miqesoren kunder Frances, pse nuk e pranoi ky?!
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •