Close
Faqja 57 prej 57 FillimFillim ... 747555657
Duke shfaqur rezultatin 1,121 deri 1,130 prej 1130
 1. #1121
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,676
  Faleminderit
  166
  168 falenderime nė 122 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...

 2. #1122
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  446
  Faleminderit
  23
  25 falenderime nė 23 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje edhe nga une!

 3. #1123
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,976
  Faleminderit
  12
  23 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje te perzemerta per te gjithe antare e forumit, veqanerisht miqt e mi. ��
  Ē'befasi e kėndshme!
  Pėrshėndetje dhe shumė respkt, Xhenet!
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar projekti21_dk pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-08-2018)

 5. #1124
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumist/e, ju deshiroj nje dite te kendshem veqanerishte projekti21
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  projekti21_dk (29-08-2018)

 7. #1125
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  59
  38 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje forumiste te vjeter dhe te rinj!
  Ju uroj gjithe te mirat!

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Besoja pėr postimin:

  pranvera bica (05-10-2018)

 9. #1126
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Beso!

 10. #1127
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,658
  Faleminderit
  409
  490 falenderime nė 387 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje dhe une . Uroj te jeni mire .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  tetovarja87 (07-10-2018)

 12. #1128
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,676
  Faleminderit
  166
  168 falenderime nė 122 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  U pershendes....
  Tutti rutti.frutti
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #1129
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Tetovare,Pershendetje per ata qe pershendes in
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #1130
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  59
  38 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje Xhenet.M.S.
  Kalofsh bukur!

Faqja 57 prej 57 FillimFillim ... 747555657

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •