Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    Muslim Sunni
    Anëtarësuar
    17-03-2012
    Vendndodhja
    Istanbul
    Postime
    122

    Për çfarë në të vërtetë thërret Prof.Dr.Shefqet Krasniqi

    Agjencia e lajmeve PrizrenPOST në vitin 2013 zgjodhi personin e vitit Dr.Shefqet Krasniqin nga figurat më të njohura të botës shqiptare.Dr.Shefqet Krasniqi ishte më i votuari dhe la mbrapa shumë personalitete dhe figura shqiptare.Emision dhe ligjerata e Prof.Dr.Shefqet Krasniqit gjithmonë prinjë dhe janë të parat kështu flasin edhe statistikat e ndryshme ku Prof.Dr.Shefqet Krasniqi prinjë më i shikuar ne Youtub duke lënë mbrapa Hashim Thacin,Ramush Haradinaj dhe Dr.Isa Mustafa.

    Arsyea pse Prof.Dr.Shefqet Krasniqi eshte me i klikuar ne Youtube dhe me i shikuar dhe me i degjuari nga popullata shqiptare është se ai gjithmonë ka thirrë në shkollim,edukim etj.
    Vlen të shikohet kjo video...

    "Vertetë,ti (o Muhammed) je në një shkallë të lartë morali!'' (Kalem: 4)

  2. #2
    Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
    Anëtarësuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
    Postime
    4,907

    Për: Për çfarë në të vërtetë thërret Prof.Dr.Shefqet Krasniqi

    Lumi ka ujin e paster ne burim


    Kombi mbi te gjitha

  3. #3
    Revolucioni është afër Maska e Nuh Musa
    Anëtarësuar
    02-05-2002
    Vendndodhja
    vjenë, austri
    Postime
    4,463

    Për: Për çfarë në të vërtetë thërret Prof.Dr.Shefqet Krasniqi

    Citim Postuar më parë nga iliria e para Lexo Postimin
    O talent, ate qe e ndegjon mere si informate, dhe nese dikuish te pyet ne lidhje me kete mesele, atehere mund te krenoshe me dituni qe tjeret nuk e kane. Ajo cka fol hoxha vlen per MUSLIMANET !!!, nese ti nuk je musliman, c'ka hamamin atehere te interesson ne pergjithesi se cka flet ai ???, apo don te thuash se "jomuslimanet" kete piken e detit e trajtojne me ndryshe ???...natyrisht se e trajtojne ndryshe, ngase nuk jane musliman !!!, MUSLIMANET jane kulmi i civilizimit, muslimani nuk IMITON, muslimani IMITOHET !!!

    Perndryshe, 70% e muslimaneve gjetiu banojne BREGDETE (nga 1,5 mrd sa jane gjithesej).......mendon se muslimanet mund te kene ndonje problem me pushimet ne "deti" ???............muslimanit i kerkohet, si ne cdo aspekt tjeter te jetes edhe ketu, nje qasje e CIVILIZUAR me problemin qe i shfaqet. Ne deti MUSLIMANI nuk shkon te ekspozohet, por shkon te pushoje, per arsye shendetesore etj.....po perseritem, ISLAMI eshte fee per te dijturit, TI je large islamit, ergo large diturise.....me se paku 500 vjet....


    tungi
    albanish by nature

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •