Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 29
  1. #1

    Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Video i thote te gjitha...madje thote me shume se cduhet !

    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 26-07-2014 mė 19:32
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #2
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Ndėrsa ky qytetari kujton se ėshtė duke korruptuar policėt e Saliut

    Si pėrfundim ... NĖ PRANGA !!



    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  3. #3
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Ja edhe deputetėt shpellar .. pengojnė policinė qė tė kryej detyrėn !!


    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  4. #4

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Per mendimin tim policia ne rastet kur qytetari ben rezistence verbale per tju bindur urdherit te policit,duhet ti pergjigjet me detyrim fizik per zbatimin e urdherit. Nuk ka logjike qe X individ ne cilesine e cfaredo pozicioni drejtues ne cdo lloj dikasteri,drejtorie ministrie apo bashkie ti thote policit ; Per cfare i do ti letrat ?
    Zbrit mer poshte bindu,qyq !
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #5
    Dark Angel Maska e smokkie
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    verdalle
    Postime
    1,137

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Police qe nuk dine te prezantohen e nuk dine as te flasin.
    Sidomas ata te shqiponjes, sikur kane cliruar skiperine.
    Te gjithe policat meritojne te rrihen me shpulla.
    Dhe une po te isha prokuror (apo ndonje lloj tjeter **** madh) si qurrasha do i trajtoja!!!!
    Cdo gje eshte relative...

  6. #6

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga smokkie Lexo Postimin
    Police qe nuk dine te prezantohen e nuk dine as te flasin.
    Sidomas ata te shqiponjes, sikur kane cliruar skiperine.
    Te gjithe policat meritojne te rrihen me shpulla.
    Dhe une po te isha prokuror (apo ndonje lloj tjeter **** madh) si qurrasha do i trajtoja!!!!
    Jo more ? Po kur policit i lexohet lista e te ftuarve te dasmes ,ku perpara cdo emri te te ftuari eshte togfjaleshi ; tė q....a ,a eshte e drejte ?
    Polici kerkon mjet identifikimi,ti i drejtohesh ; Jo mor vella,jo mua ! Pse mor bir kumbulle,kush je ti ? Veji prangat e coje te portokallet per mosbindje te urdherit te policit. Fjala e policit eshte urdher,dhe si e tille eshte e pakontestueshme.
    Po cte bejne policat kur shefi i antidroges me targa fallco u lexon pragun e shpise dhe prap rri ne detyre.
    Llogjike si kjo e jotja i ka legenosur dhe e ka kthyer policine ne taverrne te barkderrave qe hane lekuren e pulave te pjekura neper kioska lagjeve.
    Aq sa detyrim ka polici ti drejtohet qytetarit me edukate(detyrim moral,etik dhe cilesie si polic) aq detyrim ka dhe qytetari qe prepotencen dhe arrogancen ta leri per te llotoja e lagjes kur bisedon me 50 vjecaret mustaqe celo kur zihen pse Brazili hengri 7 apo Messi nuk luajti me Gjermanine.
    Keto arsyetimet plasteline jane te denja per wc.

    Asgje personale !
    Me te mira
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  7. #7

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Polici nuk duhet ta pyeste fare kush je ti te ajo video e pare. Thjesht dokumentat tja perseriste disa here, nese nuk i tregonte ta arrestonte. S'ka rendesi kush ishte.

    Keto jan kamera te instaluara ne makinat e policise?

  8. #8

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Mesa di une po,eshte pjese e reformave te reja ne Polici ,kamera me Audio dhe Video ne makinat e policise.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  9. #9

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Jo more ? Po kur policit i lexohet lista e te ftuarve te dasmes ,ku perpara cdo emri te te ftuari eshte togfjaleshi ; tė q....a ,a eshte e drejte ?
    Polici kerkon mjet identifikimi,ti i drejtohesh ; Jo mor vella,jo mua ! Pse mor bir kumbulle,kush je ti ? Veji prangat e coje te portokallet per mosbindje te urdherit te policit. Fjala e policit eshte urdher,dhe si e tille eshte e pakontestueshme.
    Po cte bejne policat kur shefi i antidroges me targa fallco u lexon pragun e shpise dhe prap rri ne detyre.
    Llogjike si kjo e jotja i ka legenosur dhe e ka kthyer policine ne taverrne te barkderrave qe hane lekuren e pulave te pjekura neper kioska lagjeve.
    Aq sa detyrim ka polici ti drejtohet qytetarit me edukate(detyrim moral,etik dhe cilesie si polic) aq detyrim ka dhe qytetari qe prepotencen dhe arrogancen ta leri per te llotoja e lagjes kur bisedon me 50 vjecaret mustaqe celo kur zihen pse Brazili hengri 7 apo Messi nuk luajti me Gjermanine.
    Keto arsyetimet plasteline jane te denja per wc.

    Asgje personale !
    Me te mira
    Policin mund ta shash besoj se eshte liri e fjales. Te befsha kete e ate je keshtu je ashtu. Po prap polici duhet te ruaj qetesine dhe te flasi sic duhet. Nese e kercenojne atehere po mund te arrestoje personin per kercenim po vete polici nuk ka pse shan e nuk ka pse flet si i forte. Te ajo video e dyte shqiponja po fliste shum pa edukate polici. Kurse te video pare po fliste si gjynafqar duke ju lutur shoferit. pa pike autoriteti

  10. #10

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
    Policin mund ta shash besoj se eshte liri e fjales. Te befsha kete e ate je keshtu je ashtu. Po prap polici duhet te ruaj qetesine dhe te flasi sic duhet. Nese e kercenojne atehere po mund te arrestoje personin per kercenim po vete polici nuk ka pse shan e nuk ka pse flet si i forte. Te ajo video e dyte shqiponja po fliste shum pa edukate polici. Kurse te video pare po fliste si gjynafqar duke ju lutur shoferit. pa pike autoriteti
    Liri e fjales ? More ku jetoni ju ?
    Perse nje qytetar na e padit nje qytetar tjeter per ofendime e terrci verrci nen kupolen e dhunes verbale dhe pse polici qenka jashte ketij petku ? Apo se eshte barkderr qe ha lekura pule ?
    Je mesuar ne ameriqi ti,qe polici te del diagonal me shoferin dhe flet me edukate(sic dhe duhet te flasi) dhe njerezit binden,po ne Shqiperi,nuk bindet njeri,sepse u ulet krenaria. Kalojne makina te tjera rruges dhe shikojne qe nje qytetar po i bindet policit,eshte turp,audienca imagjinare fillon hedh veze dhe domate ne skene,nuk duhet te ndodhi keshtu,duhet qe qytetari ti bej presion dhe polici te behet legen dhe ti thote ; MIRE !
    Keshtu doni ju ?
    Pse mos ti flasi si gjynafqar si thua ti ? Lexove te gjithe postimin qe thash une ? Kapet shefi i antidroges me targa fallco me audi a5 parkuar si birbo makinen,policat me gjithe edukaten e perendise,cuna te rinj,ky shefi i antidroges,qe supozohet te parandaloje qe femijet e tu dhe te mite te mos hasin me droge neper duar u lexonte librin e shtepise,dhe prap ai eshte ne detyre...per ata dy efektivet nuk e di mire !
    Shoku,mos na flisni nga matan oqeanit per Shqiperine se po e provojme vet. Eshte rropatur 8 vjet per nje vend pune ai i ziu qe shikon aty ti,dhe nqs do kishte aq mbeshtetje sa Sajlesh Tahiri proklamon neper televizione,atehere s do ta lejonte fare ate palo prokuror te dilte nga makina,po sepse e di qe per 24 sekonda mund te zhvishet nga ato rroba ,prandaj dhe sillet ashtu.
    Ketu ne Shqiperi mo shoku im nqs numri total i makinave eshte X, gjysma ,pra 1/2 e X jane me tabele te xhami perpara.Kush Policia e Shtetit,dikush tjeter SHKB,dikush tjeter GJykata,dikush tjeter Prokuroria,dikush tjeter Gango Lagjes,dikush tjeter Tigri 2002,etj etj. Mos na beni moralistat nga andej tutje se e keni te lehte.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e xhori
    Anėtarėsuar
    25-12-2006
    Vendndodhja
    MARCHE
    Postime
    1,518

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    keshtu ka per te ndodh gjithmon derisa te kete polica qe nuk din te komunikojne dhe kur ligjet nuk zbatohen ashtu si duhen sepse te till politikan kemi gangstera
    jeshét prčmč ne aliarčm
    jeshčm more jeshčm
    po drita skeshčm

  12. #12
    Dark Angel Maska e smokkie
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    verdalle
    Postime
    1,137

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Jo more ? Po kur policit i lexohet lista e te ftuarve te dasmes ,ku perpara cdo emri te te ftuari eshte togfjaleshi ; tė q....a ,a eshte e drejte ?
    Polici kerkon mjet identifikimi,ti i drejtohesh ; Jo mor vella,jo mua ! Pse mor bir kumbulle,kush je ti ? Veji prangat e coje te portokallet per mosbindje te urdherit te policit. Fjala e policit eshte urdher,dhe si e tille eshte e pakontestueshme.
    Po cte bejne policat kur shefi i antidroges me targa fallco u lexon pragun e shpise dhe prap rri ne detyre.
    Llogjike si kjo e jotja i ka legenosur dhe e ka kthyer policine ne taverrne te barkderrave qe hane lekuren e pulave te pjekura neper kioska lagjeve.
    Aq sa detyrim ka polici ti drejtohet qytetarit me edukate(detyrim moral,etik dhe cilesie si polic) aq detyrim ka dhe qytetari qe prepotencen dhe arrogancen ta leri per te llotoja e lagjes kur bisedon me 50 vjecaret mustaqe celo kur zihen pse Brazili hengri 7 apo Messi nuk luajti me Gjermanine.
    Keto arsyetimet plasteline jane te denja per wc.

    Asgje personale !
    Me te mira
    Po ti i degjove si sillen policat ne video apo cfare?
    Ne videon e pare sikur po kerkonte lemoshse dhe tek video e dyte, nese do ishte prokuror ai shoferi do ulnin koken si pula.
    Nuk jam kundra,ligji dhe duhet zbatuar, por dhe nga punonjesit e shtetit!
    Por kush jeton ne shqiperi e di shume mire qe policat zbatojne ligjin me 2 standarte: behen te forte me fukarenjte dhe fusin bishtin nder shale kur kane te bejne me "te fortet".
    Nuk i ve faj se e di dhe qe i fluturon kapelja po shkelen shtrember por kjo nuk i jep te drejte te sillen si rambo me popullin e thjeshte.
    Dhe nuk eshte policia e vertete kjo qe nxjer ti ne 2 video, pjesa dermuese e policave ne skiperi jane plehra, deri dje kerkonin 2 mi lek tani kerkojne 5 mi, same shit !
    Cdo gje eshte relative...

  13. #13

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga smokkie Lexo Postimin
    Po ti i degjove si sillen policat ne video apo cfare?
    Ne videon e pare sikur po kerkonte lemoshse dhe tek video e dyte, nese do ishte prokuror ai shoferi do ulnin koken si pula.
    Nuk jam kundra,ligji dhe duhet zbatuar, por dhe nga punonjesit e shtetit!
    Por kush jeton ne shqiperi e di shume mire qe policat zbatojne ligjin me 2 standarte: behen te forte me fukarenjte dhe fusin bishtin nder shale kur kane te bejne me "te fortet".
    Nuk i ve faj se e di dhe qe i fluturon kapelja po shkelen shtrember por kjo nuk i jep te drejte te sillen si rambo me popullin e thjeshte.
    Dhe nuk eshte policia e vertete kjo qe nxjer ti ne 2 video, pjesa dermuese e policave ne skiperi jane plehra, deri dje kerkonin 2 mi lek tani kerkojne 5 mi, same shit !
    More,une nuk bej avokatin e djallit,te thash policat jane barkderra qe hane lekure pule ! Keshtu jane katandisur ,pa pike personaliteti,po ama dhe qe ti ta degjenerosh dhe telendisesh se je prokuror...jo o zoteri jo !
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  14. #14

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Liri e fjales ? More ku jetoni ju ?
    Perse nje qytetar na e padit nje qytetar tjeter per ofendime e terrci verrci nen kupolen e dhunes verbale dhe pse polici qenka jashte ketij petku ? Apo se eshte barkderr qe ha lekura pule ?
    Je mesuar ne ameriqi ti,qe polici te del diagonal me shoferin dhe flet me edukate(sic dhe duhet te flasi) dhe njerezit binden,po ne Shqiperi,nuk bindet njeri,sepse u ulet krenaria. Kalojne makina te tjera rruges dhe shikojne qe nje qytetar po i bindet policit,eshte turp,audienca imagjinare fillon hedh veze dhe domate ne skene,nuk duhet te ndodhi keshtu,duhet qe qytetari ti bej presion dhe polici te behet legen dhe ti thote ; MIRE !
    Keshtu doni ju ?
    Pse mos ti flasi si gjynafqar si thua ti ? Lexove te gjithe postimin qe thash une ? Kapet shefi i antidroges me targa fallco me audi a5 parkuar si birbo makinen,policat me gjithe edukaten e perendise,cuna te rinj,ky shefi i antidroges,qe supozohet te parandaloje qe femijet e tu dhe te mite te mos hasin me droge neper duar u lexonte librin e shtepise,dhe prap ai eshte ne detyre...per ata dy efektivet nuk e di mire !
    Shoku,mos na flisni nga matan oqeanit per Shqiperine se po e provojme vet. Eshte rropatur 8 vjet per nje vend pune ai i ziu qe shikon aty ti,dhe nqs do kishte aq mbeshtetje sa Sajlesh Tahiri proklamon neper televizione,atehere s do ta lejonte fare ate palo prokuror te dilte nga makina,po sepse e di qe per 24 sekonda mund te zhvishet nga ato rroba ,prandaj dhe sillet ashtu.
    Ketu ne Shqiperi mo shoku im nqs numri total i makinave eshte X, gjysma ,pra 1/2 e X jane me tabele te xhami perpara.Kush Policia e Shtetit,dikush tjeter SHKB,dikush tjeter GJykata,dikush tjeter Prokuroria,dikush tjeter Gango Lagjes,dikush tjeter Tigri 2002,etj etj. Mos na beni moralistat nga andej tutje se e keni te lehte.
    Qetesohu ne rradhe te pare. Thjesht te thashe qe mund ta shash dhe prap polici duhet te ruaj gjakftohtesine dhe te bej punen e vet. Nuk thash qe prokurorin nuk e kap ligjin, por po them qe nese nuk i kalon caqet e lirise se fjales, atehere mund te shaj e te thote cfare te doje.

    Ne Amerike si psh, meqe e permende, mund ta shash policin dhe s'te ben gje.

  15. #15
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Ndaj policėve ėshtė marė masa administrative dhe janė pushuar nga puna. Por masė duhet tė meret edhe ndaj prokurorti !!
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

  16. #16

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
    Qetesohu ne rradhe te pare. Thjesht te thashe qe mund ta shash dhe prap polici duhet te ruaj gjakftohtesine dhe te bej punen e vet. Nuk thash qe prokurorin nuk e kap ligjin, por po them qe nese nuk i kalon caqet e lirise se fjales, atehere mund te shaj e te thote cfare te doje.

    Ne Amerike si psh, meqe e permende, mund ta shash policin dhe s'te ben gje.
    Si i thoni ju policit ne mengjes; What were the impressions of your mother about last night with me ? Ka nje cak deri ne cfare mase mund te abuzosh me repertorin e fjalorit. Keto realitetet perfekte jane te denja per vellezerit Grimm. Polici do ta ruaj gjakftohtesine nqs sharja eshte 1 ne 1 mije,po ketu te ne i kane marur te gjithe doren,sic te thash,duke pasur nje tabele te printuar te interneti i lagjes,i thote policit 1001 te zeza,nga me alabaku,deri te Samir Mane.
    P.S Jam shume i qete,nuk shqetesohem per kete une,sepse kur polici me ndalon e me thote qe une jam me 100 km/h ,kur une jam vertete me aq,ul koken dhe e pranoj,nuk i them ; Jam filani,kam kete mik,kam kete tager,e punoj ketu,ndryshe nga shume te tjere qe sapo shikojne tabelen e policit hapin rubriken e telefonit.
    Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
    Ndaj policėve ėshtė marė masa administrative dhe janė pushuar nga puna. Por masė duhet tė meret edhe ndaj prokurorti !!
    Ndaj prokurorit do meret nje lesh ! Ashtu sic u muar ndaj atij shefit te antidroges !
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #17

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Urdhero ketu qyfyre dhe smokkie.

    http://www.panorama.com.al/2014/07/2...or-per-gjoben/

    Car edukate te perdoresh me kete ? Mos na hapni barkun me propagande perendimore ketu ne Shqiperi se jetoni ne Wonderland.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  18. #18

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Si i thoni ju policit ne mengjes; What were the impressions of your mother about last night with me ? Ka nje cak deri ne cfare mase mund te abuzosh me repertorin e fjalorit. Keto realitetet perfekte jane te denja per vellezerit Grimm. Polici do ta ruaj gjakftohtesine nqs sharja eshte 1 ne 1 mije,po ketu te ne i kane marur te gjithe doren,sic te thash,duke pasur nje tabele te printuar te interneti i lagjes,i thote policit 1001 te zeza,nga me alabaku,deri te Samir Mane.
    P.S Jam shume i qete,nuk shqetesohem per kete une,sepse kur polici me ndalon e me thote qe une jam me 100 km/h ,kur une jam vertete me aq,ul koken dhe e pranoj,nuk i them ; Jam filani,kam kete mik,kam kete tager,e punoj ketu,ndryshe nga shume te tjere qe sapo shikojne tabelen e policit hapin rubriken e telefonit.


    Ndaj prokurorit do meret nje lesh ! Ashtu sic u muar ndaj atij shefit te antidroges !
    Sic ta thashe dhe me lart, mund ta shash policin dhe ne amerike dhenuk te ben dot gje se eshte liri e fjales. nuk mund ta kecenosh, te shpifesh per te e gjera te tilla qe mund te thyejn ligjin, por une mund ti them te befsha mamane, motren etj etj dhe nuk me ben dot gje. Polici ka nje pune dhe duhet te jete i pari qe respekton ligjin. Nese e shajne pa thyer ligjin, ai thjesht te vazhdoje punen, tu japi gjoben dhe tu thote "naten e mire zoteri".

  19. #19

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Urdhero ketu qyfyre dhe smokkie.

    http://www.panorama.com.al/2014/07/2...or-per-gjoben/

    Car edukate te perdoresh me kete ? Mos na hapni barkun me propagande perendimore ketu ne Shqiperi se jetoni ne Wonderland.
    Kush tha qe te perdoresh edukate kur ai shkel ligjin? Ky si p.sh. te ishte ne Amerike mund te hante dhe plumbin nese polici shikonte se po i kercenohej jeta.

  20. #20
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Pėr: Pesha e nje Polici perballe nje Prokurori.

    Pas "mbylljes" se lojrave te fatit, dhe "luftes" ne Lazarat, ky i policise rrugore esht show i rradhes.


    Ne video esht nje viktime/qurravec,, se ka nga ato balosha qe i hipin policit n'hu e se lejn me ba za....

    Ne nje vend demokratik, per shkelje administrative masat duhet te jene administrative, pra vetem me gjobe.
    Polici duhet te kuptoj se paguhet per t'zbatu ligjin, nuk esht aty per t'tregu muskujt apo sesa trim esht....
    Policet e Tahirit duken shune t'nervozuar, shume te tendosur, sikur kan dale per sherr...


    Dmth, polict e videos ku i merrnin Gimit 750.000$ per nje cope leter... i vene prangat nje qurraveci qe deshi te korruptoje policin....


    Pisllek pa fund!!!
    paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •