Close
Faqja 53 prej 53 FillimFillim ... 343515253
Duke shfaqur rezultatin 1,041 deri 1,042 prej 1042
 1. #1041
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,844
  Faleminderit
  168
  107 falenderime nė 92 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Sigurishte qe kam besim te reforma ne drejtesi, dhe po i vjen dita gjykatesve, prokuroreve, deputet etj etj.


  Tetovare te pershendes !
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #1042
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,671
  Faleminderit
  180
  228 falenderime nė 181 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Fjalt e babes: "Merru me gjithēka', vetem me politike mos u merr"
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 53 prej 53 FillimFillim ... 343515253

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •