Close
Faqja 52 prej 53 FillimFillim ... 24250515253 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,021 deri 1,040 prej 1042
 1. #1021
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  693
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  pse ka Shqiperia nje nivel edukativ kaq kaq kaq kaq kaq te varfer?? :||||||||||||||||||||||||||
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #1022
  i/e regjistruar Maska e Selena1
  Anėtarėsuar
  24-02-2016
  Postime
  50
  Faleminderit
  7
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Shkova te blej qumesht e mora gjera te tjera ... tani skam si ta bej kafen ... haha

 3. #1023
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,575
  Faleminderit
  362
  440 falenderime nė 370 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  ēerēem (Kurvelesh) ēuēum (Maleshové) foleté,foljeté,fuleté (Shkoder) fulet (Borgo Erizzo) karatené (Elbasan) kolloprifte (Berat) bobole (Vlore) hith (Miraké) hithéth (Delvine) ithe (Sopik) hizé (Kondispol),vidhéz (Permet) vith i bute (Mesaplik)...

 4. #1024
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  499 falenderime nė 421 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Po mendoj nese ja vlen kjo puna kesteve apo mushe doren e paguj me lek ma mir
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #1025
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Vendndodhja
  sa me shume kuptojme qe dheun nen kembe po na e hane pushtetberesit aq me shume I adhurojme per pasurite qe I kane vene, kjo te shpije ne udhen e pakrye te shqiponjave qe kane humbur ne amulline e sorrave
  Postime
  815
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  po mendoj nese busy girl frekuenton ndonje forum tjeter apo jo?
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 6. #1026
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  499 falenderime nė 421 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  jo par asnje tjeter per kete edhe mezor po me del koha :P
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 7. #1027
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  693
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Pas kaq shume kohesh dhe sakrificash jam i detytuar te kthehem ne Shqiperi. Dhe kam shume frike se do vdes atje. Mbase nuk do mund te iki me!!! Asgje nuk do jete si me pare (((((
  Llahtar, vec ideja e kthimit.... kriza paniku!! Gjendje kllapi!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mr-Bledi : 24-07-2016 mė 13:20

 8. #1028
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,800
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Me aktivizu, a mos me aktivizu facebook-un?! Kjo eshte ēeshtja!

  PS: po mendoja edhe nese do takoja knej pari ndonje nga miqte e mi.

 9. #1029
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,800
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  S'di pse iu ktheva forumit. Hyra dje veq hajt nese kam ndonje mesazh dhe lexova pak profilin tim. Po lexoja muhabetet me miqet e mi dhe kuptova qe disa me paskan mungu me shume e se paskam dite. Ndoshta ngaqe jeta ka qene really hard per mu kto dy vitet e fundit.

  Po du me thane.... m'paska marre malli shume bre .

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar anita340 pėr postimin:

  Ēaushi (01-10-2016)

 11. #1030
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  35
  Postime
  1,419
  Faleminderit
  101
  132 falenderime nė 102 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  ....s'qenka forumi si e lash!!! Ku kan ikur te gjithe ato antar?!
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 12. #1031
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,800
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Na u shemben idhujt nje nga nje! S'mbeti nje per be!
  AUTOCHTHONOUS

 13. #1032
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,575
  Faleminderit
  362
  440 falenderime nė 370 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  E gjithe paqartesia qendron vetem ne faktin se ēfare eshte me e bukur :Shekspiri o nje pal ēizme,Rafaelo o nafta... Dhe un deklaroj,ngriti zerin Stepan Trofimoviē ne shkallen e fundit te pasionit,qe Shekspiri dhe Rafaelo jane me te rendesishem se lirimi i fshatarsis,me te rendesishem se nacionaliteti,me te rendesishem se socializmi,me te rendesishem se brezi i ri,me te rendesishem se kimika,me te rendesishem pothuajse se i gjithe njerezimi,sepse jane fruti,fruti i vertete i gjithe njerezimit,dhe mbase fruti me i larte qe mundet te egzistoje !... A e dini ju qe pa anglishten njerezimi mundet akoma te jetoje, pa Germanin gjithashtu,pa njeriun rus mundet akoma edhe me mire,pa shkencen mundet,mundet edhe pa buke,vetem pa bukurine nuk eshte e mundur,sepse nuk do kishte asgje per te bere ne kete bote ! I gjithe sekreti eshte ketu,e gjithe historia po ashtu !

 14. #1033
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  312
  499 falenderime nė 421 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  As vete se di ca te mendoj. Jam bere nje lemsh i vertet . E lodhur menderisht dhe e rraskapitur fizikisht, ka qene viti me i gjate qe kam kaluar. Sinqerisht me duhen disa dite pushime por as koha spo na premton
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 15. #1034
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  714
  Faleminderit
  58
  79 falenderime nė 67 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Njerezit nuk i fitojme duke iu afruar sa me shume, por duke kuptuar ekzaktesisht se cila eshte distanca qe i jep afrimitetit jete!
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 16. #1035
  i/e regjistruar Maska e graziano
  Anėtarėsuar
  21-01-2009
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Mendoj se sa me shume na shtohet mendimet aq me pak na dalin fjalet

 17. #1036
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,670
  Faleminderit
  163
  163 falenderime nė 118 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Hic asgjo..
  Sa rehat kshu...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. #1037
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,823
  Faleminderit
  234
  162 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  ...te perqafoj njehere Tetovaren se me ka marre malli...

 19. #1038
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  714
  Faleminderit
  58
  79 falenderime nė 67 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Fjalėt mė tė bukura nuk janė ato qė nė vendosim tė themi, por ato qė nuk na pyesin fare.
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 20. #1039
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,575
  Faleminderit
  362
  440 falenderime nė 370 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Hanko mos shko ndér varre / Se te vdekurit i ngjalle / Te gjallet ne dhe i kalle.

 21. #1040
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,670
  Faleminderit
  163
  163 falenderime nė 118 postime

  Pėr: Mendimet e mia per momentin :)

  Perqafime.edhe.nga une o teta
  Edhe.mua.me.mori malli
  Urroj e lutem.qe te jeni mir ju me.familjen...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (24-05-2017)

Faqja 52 prej 53 FillimFillim ... 24250515253 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •