Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Anesti_55
    Anėtarėsuar
    22-10-2005
    Postime
    2,647

    Si funksionon call center?

    Do ti lutesha antareve te forumit nese dikush ka ekperience ne bisnesin call center. Une natyrisht kam lexuar dicka ne google , por nje eksperience e dikuj eshte me efikase. Kam pare qe shesin asete me numra telefonike ne Itali, por nuk di nese astete te tilla shiten me license, apo ne te zeze. Une kam nje mabjent ne Durres, bulevardin Dyrrah, 10 m larg trotuarit dhe nuk jam i sigurte qe eshte nje hapsire e mjaftueshme per kete bisnes. Ne Durres jane nja dy qendra te ketij bisnesi por me hapsirat e medha qe ato konsumojne te lene pershtypjen se keto bisnese i hapin per te pastruar parate dhe jo per fitim.
    Injorantin e kam frike,
    Budallin e meshiroj,
    Te diturin (civilin) e dua pa mase.

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-11-2016
    Postime
    1

    Pėr: Si funksionon call center?

    doja te te pyesja a gjete ndonje pergjigje cfare duhet dhe si mund ta hapesh pervec ambietit qe dihet cfare duhet tjeter?

  3. #3
    faraone Maska e tutankamon
    Anėtarėsuar
    11-03-2009
    Vendndodhja
    perball komshiut
    Postime
    3,009

    Pėr: Si funksionon call center?

    nuk eshte se duhen shum gjera , varet nga cfare do shesesh dhe te kesh kontaktin e duhur , menjefjale; do blesh e do ja shesesh dikujt apo ke ti vete materialin dhe do punosh per veten tende...

    kjo eshte kryesorja ,te tjerat jane gjera te thjeshta per tu bere nese ke ambientin.
    Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-03-2006
    Postime
    296

    Pėr: Si funksionon call center?

    Nuk ka rendesi. Se tani do mbyllen te gjitha

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •