Close
Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526
Duke shfaqur rezultatin 501 deri 510 prej 510
 1. #501
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  59
  37 falenderime n 29 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura
  Ndryshuar pr her t fundit nga Besoja : 03-11-2018 m 12:22

 2. #502
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime n 199 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Je i nerum, se ma ke shkrujt nickun ne rregull :-D
  Qe ta sjellim Pinkun ktu dmth, u dashka me gjet cili eshte hobi i Pinkut sipas rregullit tend. Po ku merren vesh hobet e Pinkut aman, me pak llafe nuk bohet nuk kthehet koha mbrapsh Skendo, e nejse .... po une per prralla e di qe futen te gjithe ketu Mos me thuj qe e paskam ditur gabim.
  Un do pres, do pres, derisa Pinku te vije e te m'lutet, dhe un do i them s'du...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #503
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime n 199 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Metbala
  E panjohura
  Xhenet
  Skender76
  Busavata
  Serafim Dilo
  Simphony
  Gloreta
  Tetovarja
  Saura

  Beso,
  ke fillu me ba permirsime...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  Besoja (06-11-2018)

 5. #504
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime n 199 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga Lulke Lexo Postimin
  Un , Arvima , Tetovarja kalamaj ???? E te poshter ??

  U na marr pleshtat po Patem. Ne na u ben kalamajt per tu Martu oj ky!!

  Per temen pershendes :

  Sero qe ngel si saher ne top liste
  Busen
  Arvima ( ktu dhe atje )
  Omelsinen me kryp
  Xhenetin
  Hot Princ
  Ballokumen
  Lindushe
  tetovaren
  Brarin
  Sauren

  Etc etc vec Ktij qe mshajti kalamo .

  Ju perqafoj !
  Kur u rritet kaq shpejt ju, tek faqja 3 ishit tu lujt me kuklla...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #505
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime n 199 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #506
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime n 145 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Per sot 10-shja ime esht:

  Agim Metbala
  Besoja
  Di_Ana
  Station
  Brari
  Lulke
  Tetovarja
  Albo
  Maqellarasin
  Arvima
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!

 8. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  SERAFIM DILO (09-11-2018)

 9. #507
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  59
  37 falenderime n 29 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une harroj se jam ne pune por kur hyj.me tere tersellem.
  Jo po ta dini.
  Ja dhe dhjetsha ime qe po e shkrep tani.
  Pranvera Bica
  Agim Metbala
  Adem Gashi
  Xhenet
  Brari
  Station
  Symphohy
  Xhenet
  Tetovarja
  Gloreta
  Skender76
  Arvima
  Lulke ku je
  U bene me shume po nuk ka gje.
  Kalofshi bukur!

 10. 2 antart m posht falenderuan Besoja pr mendimin e shprehur n kt postim:

  pranvera bica (13-11-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018)

 11. #508
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime n 199 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Ah Keno miku i vjeter !Na harrove si ti si Besua!
  Ktu qendron problemi, se jemi miq te vjeter... se t'ishe pak me e re... 10 here ne dite te kisha pershendet....


  Per sot:
  Tenta Vera
  Besoja
  Brari
  Agim Metbala
  Serafim
  Lulke/Arvima/Xhenet/Teotovarja (kta fmit e poshter...)
  Gruja76
  Saura
  Di_Ana
  Xhuxhmaku
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. 3 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Besoja (10-11-2018),pranvera bica (13-11-2018),SERAFIM DILO (09-11-2018)

 13. #509
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,471
  Faleminderit
  169
  180 falenderime n 148 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Rastesisht dola ketej,me mungojne te gjithe,edhe ata me te cilet u"luftuam",sido qe te jete:
  pershendes Lulken,Xhenet,Arvima, etjetj,,,,

 14. #510
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,847
  Faleminderit
  273
  173 falenderime n 145 postime

  Pr: Dhjet persona t dashur t dits

  Une ne listen time i pershendes te gjithe pa perjashtim se jemi miq te vjeter!

 15. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:

  Besoja (14-11-2018)

Faqja 26 prej 26 FillimFillim ... 16242526

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •